BARTEK

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIES „BARTEK” OK. 3 LATA 616093900209040 (89/18)
WIELKOŚĆ: MAŁY
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: 9
 
„Cześć, jestem BartekTrafiłem tutaj na początku lutego i tak zasiedziałem się do teraz. Nie mówię, że to źle, bo przeszłości to ja ewidentnie kolorowej nie miałem, ale podobno mieszkanie tutaj to jedynie etap przejściowy. Nie powiem – obawiam się trochę tego, co może być po wyjściu stąd, ale sądzę też, że pod okiem cierpliwego Opiekuna miałbym szansę na normalne życie.Jestem dosyć zdystansowany względem człowieka. W boksie raczej staram się unikać kontaktu, przy pierwszej wizycie uciekam i kluczę po zakamarkach kojca. Nie potrafię też korzystać ze smyczy – nauka tego psiego przywileju jest jeszcze przede mną.

Moja nieśmiałość znika, kiedy człowiek pokaże mi, że jego ręce należą do gatunku tych rąk głaszczących, a nie… tych innych. Wtedy jestem w stanie pokazać całą czułość i serdeczność, którą w sobie mam.

Szukam Opiekuna, który poważnie weźmie sobie do serca zarówno moją przeszłość, jak i przyszłość. Przeszłość – bo trzeba pomóc mi o niej zapomnieć. Przyszłość – bo trzeba nauczyć mnie jak być szczęśliwym psem.

Zapraszam miłośników niskopiennych terrierków o nieśmiałym charakterze na spacerki zapoznawcze.” Pozdrawiam, Bartek.

(opis przygotowany przez wolontariat schroniska)

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.