BRUNO

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIES „BRUNO” OK. 3 LATA 61609390139296 (419/17)
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: A-2
 
„Cześć, nazywam się Bruno.Mieszkam tu od niedawna i raczej staram się nie zwracać na siebie uwagi. Wiem, że to nielogiczne, bo jestem tutaj aby znaleźć nowy dom, pokazując się odwiedzającym z najlepszej strony, ale ja wciąż tęsknię za poprzednim moim opiekunem. Cóż mam zrobić?

Rzadko dojrzysz mnie na wybiegu, chowam się raczej w budynku, wolę nie zaczepiać obcych ludzi, choć kiedy taki obcy zaczepi mnie, to ja nic przeciwko nie mam! Lubię ludzi, a przytulasy i głaskaniny są dla mnie bardzo przyjemnym doświadczeniem, za które potrafię odwdzięczyć się mokrym całusem.

Na spacerach nie jestem aniołem i ta sprawa będzie wymagała treningu pod okiem konsekwentnego przewodnika. Na smyczy ciągnę, a inne psy są dla mnie materiałem do polowania. Na tym etapie życia stanowczo nie nadaję się do domu z innymi zwierzętami.

Szukam domu, który poświęci mi swój czas i pomoże nabrać ogłady. Mądry ze mnie chłopak, ale jeszcze nikt nie poświęcił wystarczająco dużo energii na pokazanie mi, że współpraca z człowiekiem może być fajna.

Spróbuj mnie wypatrzeć!” Pozdrawiam, Bruno.

(opis przygotowany przez wolontariat schroniska)

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.