CZARNA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA „CZARNA” OK. 4 LATA 941000012871043
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA:
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: K -2
 
„Cześć,
W schronisku jestem od sierpnia 2017.
Bardzo staram się być dobrym psem, tak żeby za długo tu nie siedzieć. Doszły mnie słuchy, że czarne psy podobno najmniej zwracają uwagę adoptujących, trochę mnie to martwi, ale jestem dobrej myśli, bo grzeczna ze mnie babka. Na smyczy chodzę bardzo dobrze, ale spacerze wszystko dookoła mnie interesuje, np. koty. Jednego udało mi się powąchać i stwierdzam, że była fajny! Nie miałabym chyba nic przeciwko zamieszkaniu z kocim kumplem. Psy również mnie interesują, ale w towarzystwie głośnych kolegów w boksie wycofuję się i czuję trochę niepewnie.
Nie znam psich zabawek, ani sztuczek… Może Ty mi pokażesz jak się bawić i uczyć? Można mnie dotykać wszędzie, spokojnie oddaję się zabiegom pielęgnacyjnym. Lubię głaskanie, ale nie narzucam się natarczywie. Przybiegnę jednak na zaproszenie do głasków szybciutko jak wiatr!
W pierwszym kontakcie jestem ostrożna, można odnieść wrażenie, że człowiek nie jest dla mnie ważny, ale wiecie… ja po prostu nie trafiłam jeszcze na właściwego człowieka. Dobrze czuję się w pomieszczeniach zamkniętych.
Z moim przyszłym opiekunem chciałabym popracować nad pewnością siebie. Taki trening pozwoli mi się otworzyć i w pełni cieszyć naszym wspólnym psio-ludzkim żywotem.
(charakterystyka opracowana przez wolontariat schroniska)

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.