DEAN

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK „DEAN” OK. 6 LAT 616093900052703 (663/17)
WIELKOŚĆ: PONIŻEJ ŚREDNIEJ
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: WETERYNARIA
 
„Cześć. Jakoś tak przylgnęło tu do mnie dziwne imię – Łomot, ale w ramach dewizy „nowy rok – nowy ja” postanowiłem je zmienić. Od dziś wołajcie na mnie Dean – jak James Dean, ten wielki aktor! Mamy bowiem trochę wspólnego… Już przedstawiam dowody.

Tak jak James Dean miałem bardzo poważną „przygodę” z samochodem, jednak, pomimo że było ciężko, zdecydowanie wyszedłem na tym lepiej niż słynny aktor nieodżałowanej pamięci. Choć lekko nie było. W schronisku mieszkam od 5 miesięcy i trafiłem tutaj z paskudnym złamaniem przedniej łapki. Złamanie było na tyle poważne, że rekonwalescencja zajęła aż tyle czasu. Teraz jest już ok, wszystko wróciło do normy z pewnym małym wyjątkiem… kuleję tylko, kiedy widzę Panią Doktor! Ot, taki ze mnie świetny aktor – to również moja cecha wspólna z moim ulubionym gwiazdorem.

Poza tym, to złoty ze mnie pies. Bardzo dzielnie znoszę zabiegi weterynaryjne i pielęgnację. Lubię przytulanie i głaskanie i jestem bardzo wyciszonym psem. Na smyczy chodzę idealnie. Bywam jeszcze lekko wystraszony, ale co się dziwić – 5 miesięcy spędziłem w spokojnej szpitalnej klatce, zadomowiłem się w niej, a tu mi teraz mówią, że mam nowego domu szukać.

Moi wolontariusze mówią, że będę idealnym psem mieszkaniowym – świetnie czuję się w pomieszczeniach zamkniętych i od razu się w nich odprężam. Wystawiam brzuszek do głaskania i cieszę się na myśl o pieszczotach. A na smyczy to chodzę idealnie!

Jeśli chciałbyś mnie poznać – zapraszam do boksu B-13. Może też jesteś fanem starego kina i będziemy mogli wieczorami razem oglądać te najlepsze filmy? Czekam na Ciebie!” Pozdrawiam, Dean.

(opis przygotowany przez wolontariat)

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.