DIEGO

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIES „DIEGO” OK. 10 M-CY 616093900052715
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: C-7
 
„Dzień dobry, nazywam się Diego i doprawdy pomysłu nie mam, co ja tutaj jeszcze robię. Jestem młody, jestem ładny, jestem ułożony i kochający. A trafiłem tutaj już 15 grudnia!
Znam podstawowe komendy i na smyczy chodzę bez zastrzeżeń. Znam również kaganiec i jak chcesz, to ja nawet sam go sobie założę! Nie mam problemów z noszeniem takiego sprzętu, także zabierzesz mnie ze sobą wszędzie i nie będzie to dla mnie mordęga.
Wszelkie nowe miejsca to dla mnie żadne wyzwanie. Pomieszczenia zamknięte, czy nowe otwarte przestrzenie – nic nie robi na mnie wrażenia. Jestem otwarty na nowe doznania.
Co do wizyt w gabinecie weterynaryjnym również nie mam zastrzeżeń. Doskonale wiem, że swoje tam po prostu „odcierpieć” muszę, więc stroić fochów i robić awantur nie ma potrzeby. Nie mam problemu z dotykiem, czy to obcą, czy znajomą ręką. Uwielbiam się tulić, wtulać i układać tuż obok człowieka.
Co do innych psów, to jeszcze się nie zdecydowałem, czy je lubię, czy nie. Twoją więc rolą będzie mi pokazać, że psi kumple na osiedlu to fajna sprawa. Jestem w gruncie rzeczy jeszcze szczeniakiem, więc moje relacje z psimi pobratymcami to kwestia Twojej pracy.
Bardzo szybko łapię kontakt z człowiekiem i jest to coś, czego zdecydowanie potrzebuję – bądź mi więc przyjacielem i przewodnikiem, a pokażę Ci jak wspaniałym psem jestem!” Pozdrawiam, Diego.
(opis przygotowany przez wolontariat schroniska)

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.