JANKA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA „JANKA” OK. 5 LAT 616093900208946 (79/18)
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: 13
 
„Dzień dobry, jestem Janka Jak moja ulubiona pisarka – Jane Austen, bo ja cała to taka rozważna i romantyczna jestem w jednej psiej osobie. Przyjechałam tutaj na początku lutego z ulicy Siennej, pobyt mi się przedłużył, a teraz podobno już czas na pokazanie się światu i poszukiwania nowego domu.Warto zaznaczyć, że łatwo to ja nie daję się wypatrzeć. Zdecydowanie jestem domatorką, więc większość czasu w boksie spędzam w jego zamkniętej, niewidocznej dla gości części. Nie jestem jednak jakimś tam odludkiem! Kiedy mnie zawołasz – wyjdę. Po prostu nie lubię przebywać w miejscach, gdzie za dużo się dzieje, a moje mieszkanko przy wybiegu daje mi poczucie względnego spokoju.

Człowiek jest dla mnie przewodnikiem i gwarantem bezpieczeństwa. Kiedy na spacerze zdarzy mi się czegoś wystraszyć, oparcia szukam właśnie w opiekunie. Chciałabym, żeby mój przyszły dom wykazał się zrozumieniem moich potrzeb w tym względzie. Wymagam cierpliwości i jasnych sygnałów, że nad sytuacją podczas spaceru panuje ktoś odważniejszy ode mnie.

Nie znaczy to jednak, że jestem płocha! Co to to nie! Jestem po prostu bardzo delikatna i romantyczna –zamyślona i czuła, domagam się głaskania i kontaktu, a zarazem jestem też rozważna– wolę unikać sytuacji stresowych, nie dostarczać sobie zbędnych wrażeń, a w kontakcie z człowiekiem unikam nachalności.

Szukam spokojnego domu. Cichego miejsca, gdzie mogłabym przycupnąć i spędzać wieczory przy dobrej książce i cichej muzyce. Wyobrażam sobie siebie jako doskonałą kompankę osoby o ustabilizowanej sytuacji życiowej, która tak jak ja ceni sobie ciszę, spokój i taką codzienną, zwykłą, piękną rutynę.

Jeśli to mógłby być opis Twojego życia – chętnie stanę się jego częścią.” Pozdrawiam, Janka.

(opis przygotowany przez wolontariat schroniska)

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.