JAVA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA „JAVA” OK. 8 LAT 985170000908206 (140/18)
WIELKOŚĆ: DUŻA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: D-6
 
„Dzień dobry, nazywam się Java i jestem malamutką – jeśli nie wiesz kim jest malamut, to lepiej sobie poczytaj, zanim postanowisz mnie poznać, bo ja to z krwi i kościKrólowa Północy jestem!Od początku dałam się poznać jako dziewczyna o silnej osobowości i swoim zdaniu, szukam więc przewodnika doświadczonego, który będzie potrafił mnie przekonać, że z jego zdaniem też warto się liczyć. Szukam domu, który sprosta moim potrzebom ruchowym – może i najmłodsza nie jestem, ale we krwi mam ruch, statyczny tryb życia nie sprzyja mojej psychice i… figurze, którą niestety gdzieś zgubiłam. Chciałabym pod Twoim okiem wrócić do formy.

Jestem dużą babą i jestem świadoma swojej siły. Jeśli nie przekonasz mnie do siebie, to raczej nie będę się przejmowała tym, że Cię pociągnę, szarpnę na smyczy, czy przewrócę nieopatrznie. Jeśli natomiast stwierdzę, że warto Cię słuchać, to na smyczy będę chodziła idealnie, a i znajomością podstawowych komend się pochwalę!

Innych psów nie lubię i tutaj w Schronisku stronię od towarzyszy. Na spacerze jednak pod okiem rozsądnego przewodnika jestem w stanie hamować swoje negatywne emocje i spokojnie mijać inne czworonogi.

Zabiegi pielęgnacyjne znoszę dobrze, bo traktuję je jako formę pieszczot, które lubię i nie mam nic przeciwko głaskom nawet z rąk obcych mi osób.

Jeśli sądzisz, że sprostasz wymogom Javy – Królowej Północy, to czekam na Ciebie w Schronisku. Raczej szukam domu bez małych dzieci i bez innych zwierząt, ale jeśli wykażesz się wiedzą i doświadczeniem, to kto wie… może dam się przekonać.” Pozdrawiam, Java.

(opis przygotowany przez wolontariat schroniska)

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.