KAPSEL

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIES „KAPSEL” OK. 11 LAT 941000001368523
WIELKOŚĆ: PONIŻEJ ŚREDNIEJ
SZCZEPIENIA: TAK
BOKS: K-2
 
„Dzień dobry, jestem Kapsel.Podobnie jak wielu ostatnio, trafiłem do schroniska po śmierci Właściciela. Całym sobą jestem dowodem, że przez całe moje życie byłem kochany. Niestety – fizycznych sił zabrakło i w ostatnim czasie dosyć mocno zaniedbano pielęgnację mojej sierści. Mówią tutaj, że latem zostanę ogolony, bo czesanie mnie to niekończąca się historia, ale halo! jakim latem?! Ja nie zagrzeję tu miejsca tak długo!Jestem bardzo grzecznym i kontaktowym psiakiem. Uwielbiam przytulasy i głaskanie, a zabiegi pielęgnacyjne znoszę bardzo spokojnie. Znam podział na czas na zabawę i czas na odpoczynek, a pomimo już tych kilku wiosen na karku, wciąż uwielbiam zabawy piłeczką. Szybko się wyciszam, kiedy Ty tego ode mnie oczekujesz, więc moja wolontariuszka stwierdziła, że jestem idealnym psem na kanapę. Ja twierdzę podobnie!

W schronisku dzielę boks z większą ode mnie sunią i bardzo dobrze się dogadujemy, jest więc szansa, że jeśli masz w domu stado ogonków, to ja będę do niego idealnym dopełnieniem.

Na spacerze jestem energicznym psiakiem, co dobrze wróży, bo zdecydowanie powinienem zrzucić parę kilogramów. Także jeśli słowo „dieta” nie wywołuje u Ciebie ciarek, a słowo „ruch” przywołuje uśmiech na twarzy – to zdecydowanie się dogadamy.

W nowym domu będę więc potrzebował trzech rzeczy: fryzjera, odchudzenia i ogromnych pokładów miłości, której oddam w zamian tyle samo. Czekam na Ciebie w boksie K-2!” Pozdrawiam, Kapsel.

(opis przygotowany przez wolontariat schroniska)

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.