KULA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA „KULA” OK. 6 M – CY 616093900053451
WIELKOŚĆ: DUŻA
SZCZEPIENIA: TAK
BOKS: 35
 
„Cześć,
jestem Kula!

To widać, prawda? Taka ze mnie kulka pluszu. Ale tylko z zewnątrz! W środku mam duszę kaukaza, twardy charakter i mocną osobowość.
Do schroniska oddali mnie właściciele z powodu niewłaściwego zachowania w stosunku do dziecka. Należy jednak wziąć pod uwagę, że mam dopiero 6 miesięcy i wszelkie wpadki to kwestia nieumiejętnej pracy ze mną i nade mną.W schronisku dałam się poznać jako panna podatna na naukę, wpatrzona w przewodnika. Znam podstawowe komendy i już poprawnie chodzę na smyczy. Mój stosunek do innych psów jest raczej negatywny, ale pracujemy nad tym. Już byłam na paru wspólnych spacerach ze spokojnymi psami i w sumie to było całkiem fajnie.W pomieszczeniach zamkniętych czuję się dobrze, a zabawy w środowisku wodnym to moja pasja.
Jestem jeszcze dzieckiem, więc w rękach nowego opiekuna będzie masa roboty, zwłaszcza że wyrosnę na potężne fizyczne i psychicznie zwierzę. Z nowym opiekunem chciałabym pójść na profesjonalne szkolenie. Chciałabym trafić do domu, który ma doświadczenie z molosami, najchętniej owczarkami kaukaskimi, bo nieświadomej specyfiki rasy rodzinie mogę narobić nie lada kłopotów. W rękach nowego opiekuna jest też zadbanie o moją sterylizację we właściwym momencie.” Pozdrawiam, Kula.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.