LISIA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA „LISIA” OK. 6 LAT 93200100058555
WIELKOŚĆ: PONIŻEJ ŚREDNIEJ
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: C-16
 
Cześć,
jestem Lisia. Przeurocza Lisia – tak o mnie mówią. Dlaczego, zapytacie? Bo jestem i ładna, i zgrabna, i bardzo miła dla wszystkich. Po pierwszym spacerze z wolontariuszką usiadłam z nią na ławce i położyłam jej głowę na kolanach domagając się głaskania. Głaskanie jest taaaakie przyjemne! Bardzo je lubię. Koty nie robią na mnie wrażenia, przechodzę obok nich bez zaczepiania. Jestem typem wąchacza. Często przystaję i niucham. Znam komendę „siad” i wykonuję ją bez dodatkowych zachęt. Chętnie podaję łapkę i umiem też grzecznie leżeć. Jestem ciekawska i lgnę do ludzi – podchodzę do każdego, zadzieram głowę, bo jestem niewysoka i wpatrując się w człowieka czekam aż mnie pogłaszcze. Lubię też drapanie po brzuszku. Myślę, że odnajdę się w każdym domu, więc wszem i wobec ogłaszam, że fajny pies, czyli ja, poszukuje człowieka, który chce zamieszkać z sympatyczną, niedużą, mięciutką mną.
PS Muszę poćwiczyć chodzenie na smyczy, bo zdarza mi się pociągnąć, ale myślę, że szybko nauczę się chodzić tak, żeby być ideałem do kwadratu. Na dziś jestem prawie ideałem.” Pozdrawiam, Lisia.
(charakterystyka opracowana we współpracy z wolontariatem schroniska)

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.