MISIO

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIES MISIO 5 LAT 616004900210048
WIELKOŚĆ: DUŻY
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: A – 15
 
„Witam,
6 kwietnia 2017 roku zostałem znaleziony, przywiązany do słupa na ul. Wojska Polskiego. Miałem na sobie obrożę z napisem: „ur. 01.01.2012. Misio. Łagodny.”
Na początku byłem bardzo agresywny do innych psów. Trochę to się zmieniło i  teraz się „odpalam” tylko jak inny pies pierwszy do mnie ruszy. Jestem bardzo kontaktowy. Raczej do większości ludzi jestem nastawiony pozytywnie. Dzieci również nie stanowią dla mnie żadnego problemu Szybko łapię kontakt z przewodnikiem. Nie toleruję kotów. Osoba, którą obdarzyłem zaufaniem może zrobić ze mną wszystko. Wykazuję dużą dozę cierpliwości. Lubię pieszczoty. W pomieszczeniach zamkniętych zachowuję się swobodnie i jestem pewny siebie. Ruch miejski, samochody nie robią na mnie wrażenia. Jestem karny. Znam podstawowe komendy. Bardzo dobrze chodzę na smyczy (nie ciągnę). Nie lubię tylko zabiegów weterynaryjnych, wtedy trochę się denerwuję J. Widać, że ktoś zadbał o moją w miarę prawidłową socjalizację. Potrzebuję opiekuna doświadczonego, znającego specyfikę rasy i z pewnością mój proces adopcyjny nie potrwa przysłowiową chwilę.” Pozdrawiam, Misio.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.