MURZYN

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIES „MURZYN” OK. 9 LAT 941000011951873 (36/12)
WIELKOŚĆ: DUŻY
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: B-6
 
„Dzień dobry, nazywam się Murzyn. Mój właściciel niestety nie ma najmniejszego zamiaru mnie stąd odebrać. Tak, czasem niestety wygląda ludzka wdzięczność i przywiązanie, bo o odpowiedzialności w tym wypadku nawet nie ma co wspominać… Po starym życiu zostało mi tylko imię – Murzyn.W schronisku zacząłem już pracę z wolontariuszami i pochwalić się mogę, że nikt, kto zwrócił uwagę na moje piękne bursztynowe oczy nie żałował zaproszenia mnie na spacer. Na smyczy chodzę idealnie, inne psy omijam, nawet te rozszczekane czy warczące, przyglądając im się z zaciekawieniem i lekko wachlując się moim wspaniałym, pokaźnym ogonem. Koty mnie nie interesują, mam ważniejsze rzeczy na głowie niż ganianki z wąsatymi.

Świetnie czuję się w pomieszczeniach zamkniętych, po schodach śmigam i ewidentnie znam zasady zachowania w budynkach.

Wolontariusze chwalą sobie podobno znajomość ze mną – mówią, że jestem kontaktowy, grzeczny i spokojny. Że pragnę bliskości człowieka, ale nie narzucam się. Że jestem delikatny i nawet, kiedy zdarzyło mi się skoczyć na przewodnika, to zrobiłem ostrożnie i czule, a skok zakończyłem wtulając głowę w wolontariuszkę z nadzieją na odwzajemnienie uścisku.

Taki jestem – taki zwykły, taki jaki pies być powinien. Wierny i czuły. Oddany i usłuchany. Bardzo już chciałbym spróbować nowego życia. Wierzę, że w tym nowym spotkam kogoś pasującego do mnie – kogoś oddanego i czułego, delikatnego i kochającego – takiego zwykłego Człowieka, takiego jaki Człowiek być powinien. Aktualnie, czekam na Was w boksie B-6.” Pozdrawiam, Murzyn.

(opis przygotowany przez wolontariat schroniska)

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.