ORSON

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK „ORSON” OK. 5 LAT 616093900208859 (82/18)
WIELKOŚĆ: PONIŻEJ ŚREDNIEJ
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: A – 18
 
„Cześć, jestem Orson

Przyjechałem tutaj na początku lutego z okolicy Stogów. Niestety mój właściciel postanowił mnie nie odbierać, szukam więc nowego domu.

Jest we mnie pewna ambiwalencja – o ile ludzi kocham sercem całym i poświęcić potrafię całą uwagę nawet nowo poznanemu ludzkiemu kumplowi, stanowiąc przy tym ostoję ciepła i łagodności, to innych psów duszą całą nie trawię. Potrafię być bardzo niemiły i stanowczy względem innych zwierząt. W nowym domu wolałbym trafić na doświadczonych opiekunów, pod których okiem nabiorę ogłady. Mówią mi tutaj, że wszystko da się wypracować – jak się da, to ja jestem chętny do pracy w warunkach domowych!

Świetnie czuję się w pomieszczeniach zamkniętych, a moje kompaktowe gabaryty czynią ze mnie idealnego kompana mieszkaniowego. Mało zajmuję też miejsca na kanapie.

O ile na horyzoncie nie pojawia się inny pies, to ze smyczy korzystam zawodowo – nie jest to dla mnie obcy przyrząd. Jestem też bardzo ciekawy świata i chętnie zwiedziłbym trochę więcej niż tylko osiedle, na którym zamieszkam. Na moich krótkich łapkach mogę daleko zajść! Serio! Ale tylko w Twoim towarzystwie.

Ze względu na porywczość względem pobratymców, wolałbym nie mieszkać z dziećmi. W sytuacjach konfliktowych może być różnie, wiadomo.Chętnie poświęciłbym się życiu z rodziną, której pasją są psy trochę bardziej zaawansowane w obsłudze niż przeciętne.Bo ja jestem nieprzeciętny! Przekonaj się! Znajdziesz mnie w boksie A-18.” Pozdrawiam, Orson.

(opis przygotowany przez wolontariat schroniska)

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.