PAN PARAGRAF

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK „PAN PARAGRAF” OK. 3 LATA 616093900208864 (82/18)
WIELKOŚĆ: MAŁY
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: A -15
 
„Dzień dobry, nazywam się Pan Paragraf!Nie znam mojej dalszej rodziny, ale sądząc po moich nóżkach, to ja jamnika musiałem mieć wśród pradziadów. Dumna jamnicza krew została skwitowana śmiesznym imieniem – ale ja się tam nie obrażam, ja pozytywny chłopak jestem!

Bardzo lubię kontakt z człowiekiem i jestem w nim delikatny, uległy oraz czuły. Przy zabawie wciąż zerkam, czy jesteś zadowolony z mojego zachowania, a kiedy nabieram co do tego wątpliwości, to przewracam się na plecy, wywalając brzuch na wierzch, i zezuję nieśmiało, kładąc uszy po sobie. Wiesz, tak profilaktycznie, jakby jednak coś Ci się nie spodobało. Może się to wydawać zabawne, ale powiem Ci, że w rzeczywistości to nie jest zdrowe – świadczy o tym, że nie potrafię się wyluzować w towarzystwie człowieka i że spotkało mnie kiedyś coś nieprzyjemnego w chwilach przyjemnej zabawy.

Twoją rolą będzie przekonanie mnie, że nie muszę stale się poddawać, że jestem coś wart i że Tobie zależy na moim szczęściu i pewności siebie.

Jestem bardzo bezproblemowym psiakiem – na smyczy chodzę idealnie, dobrze dogaduję się z innymi psami, lubię głaskanie i przytulanie, a pomieszczenia zamknięte i schody nie stanowią dla mnie problemu. Mam dosyć dużo energii, więc chętnie zamieszkam z rodziną, która nie boi się codziennej aktywności. Mógłbym mieszkać z dziećmi, ale muszą one być świadome, że piesek to nie zabawka, inaczej nie będę miał szansy na odbudowę wiary w siebie.

Czekam więc na mądrą rodzinę, która pomimo moich gabarytów dostrzeże we mnie kompana, równego członka rodziny, przyjaciela i pomoże mi poczuć, ile jestem wart.” Pozdrawiam, Pan Paragraf.

(opis przygotowany przez wolontariat schroniska)

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.