TERCJA SZUKA DOMU STAŁEGO!

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI, Galeria

TERCJA  to roczna, średniej wielkości (ok 8/10 kg) suczka, zaadoptowana tymczasowo ze schroniska do czasu znalezienia jest domu docelowego. Obecnie przechodzi proces socjalizacji.

W schronisku przebywała ok. 3 m-ce. Tam została  wysterylizowana, odrobaczona i ma wszystkie niezbędne szczepienia.Suczka ma bardzo przyjazny charakter, jednak potrzebuje przywódcy/przewodnika w życiu…. jeśli tak się nie stanie chętnie przejmie kontrolę nad człowiekiem :) ). Jest wyjątkowo mądra i inteligentna, ale co najważniejsze najukochańsza i dobra. Jest psem rodzinnym, akceptuje wszystkich domowników. Tercja jest bardzo ruchliwym psem i potrzebuje wielu spacerów w ciągu dnia, biega z „prędkością światła” i mogłaby z powodzeniem zostać psem łowczym- myśliwskim. Potrafi nawiązywać pozytywne kontakty w stadzie z innymi psami. Niewybiegana nudzi się w domu i gryzie przedmioty. Byłoby wskazane, żeby w nowym domu ktoś zawsze był obecny, ponieważ Tercja źle znosi samotność. Załatwia potrzeby fizjologiczne na spacerach i kocha wszystkie zabawki :) . Szukamy dla Tercji przewodnika, który rozwinie w niej drzemiący potencjał, oraz  zapewni jej miłość i warunki do solidnej dawki codziennego pobiegania.

Kontakt  : Schronisko Promyk : tel. 58/522-37-80; 58/340-38-20, lub tymczasowa rodzina adopcyjna: 601 968 069

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.