WACIK

Napisany przez identek . W dziale Galeria, PILNIE DO ADOPCJI

PIES „WACIK” OK. 10 LAT 616093900208622 (35/18)
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
BOKS: C-17
 
Dzień dobry, nazywam się Wacik, bo mięciutki jestem niczym kłębek waty najwyższej jakości!Niech Cię jednak nie zwiedzie mój młodzieńczy urok i wdzięk, bo ja jestem dojrzałym dżentelmenem. Właściwie to starszym panem już! Kiedy te lata zleciały…

Jak na mój wiek przystało, mam swoje przyzwyczajenia i pewne… fizyczne niedyspozycje, o których najlepiej będzie porozmawiać z tutejszą Panią Doktor.

W pierwszym kontakcie z nową osobą bywam trochę taki jakiś zawieruszony myślami i roztańczony ciałem, ale jeśli poświęcisz mi kilka chwil, oddam się w całości pieszczotom i głaskom. Zdecydowanie lubię ludzi i potrzebuję ludzkiego towarzystwa, aby osiągnąć spokój ducha.

Lubię inne psy, a inne psy w większości lubią mnie. Nie wiem skąd to wynika, mam w sobie coś takiego, że nawet staruszka-owczarka Elza – której zwykle psy już nie obchodzą – uwielbia moje towarzystwo i czasem jak mnie mija, woła mnie na plotki cichym skomleniem lub wyciem.

Moim hobby na ten moment jest odpoczynek. Uwielbiam się wylegiwać, choć dla mojej rasy, nawet w tym wieku!, ważna jest aktywność psychiczna, więc byłbym wdzięczny, gdybym w nowym domu mógł czasem popracować intelektualnie z Opiekunem.

Pomimo wielu lat na moim mięciutkim karku i kilku niedyspozycji cielesnych, wciąż jestem ruchliwym, ciekawskim psem. Chciałbym zasłużyć sobie na spokojną starość w towarzystwie osoby, która docenia walory pudli i ma wiedzę, jak je wykorzystać. Liczę na starość w cieple i z kochającymi dłońmi do głaskania mojej mięciutkiej sierści.

Czekam, nie pozwól mi stracić nadziei.” Pozdrawiam, Wacik.

(opis przygotowany przez wolontariat schroniska)

Ew. adopcja po konsultacji z lekarzem weterynarii schroniska.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.