Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI

sticker promyk kopia

Pomagamy zwierzętom poszkodowanym w wojnie w Ukrainie! Koordynatorem akcji pomocowej jest Miasto Gdańsk, a my ściśle współpracujemy z Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego – Gdańsk wspierając zwierzęta rodzin, przybywających do naszego miasta.

Reagujemy na pojawiające się na bieżąco potrzeby. Obecnie doposażamy ośrodek dla psów i kotów z Ukrainy, który powstaje w Elblągu. Ze swoich zasobów szykujemy m.in. budy, smycze, obroże, miski, legowiska, podesty- to, co jest właśnie teraz potrzebne.

Póki co nie organizujemy samodzielnej zbiórki, ale w każdym momencie może to ulec zmianie. To wszystko zależy od rozwoju sytuacji. W celu lepszej koordynacji działań została już uruchomiona podstrona na portalu Gdańsk Pomaga https://ukraina.gdanskpomaga.pl/ Na tej stronie przyjmowane są zgłoszenia od osób, które potrzebują pomocy, jak i od tych które taką pomoc deklarują.

 Jesteśmy również w stanie zareagować i zająć się zwierzętami bezdomnymi z Ukrainy, które trafią do Gdańska. Mamy lekarzy chętnych do konsultacji.

Trzymamy rękę na pulsie, dziękujemy Wam za chęć włączenia się w naszą akcję.

#stopwar # freeUkraine #solidarnizUkraina

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.