Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI

Wiemy że dzisiaj jest Dzień Bezdomnych Zwierząt ale jako pracownicy schroniska wolelibyśmy, aby takiego dnia nie było w kalendarzu.

Naszym wspólnym marzeniem jest, aby wszystkie zwierzęta miały swój dom,  swoją rodzinę i nie musiały trafiać do schronisk.

Świadomość obowiązków wynikających z posiadania zwierzaka z roku na rok rośnie, ale my ludzie wciąż mamy ogromny dług moralny wobec tych wszystkich istot które źle trafiły w swoim życiu.

Nie jesteśmy w stanie naprawić całego zła tego świata, ale jako pracownicy Promyka przy pomocy wielu, wielu osób wspierających nasze działania, staramy się aby jak najmniej psów, kotów przebywających w naszej placówce miało status bezdomnego.

Tylko dzięki wspólnym działaniom mamy szansę sprawić, że w końcu taki dzień odejdzie do lamusa.

Że ten proces będzie jeszcze długo trwał, też mamy świadomość. Ale nie ma rzeczy niemożliwych, bo inaczej jaki byłby sens robienia czegokolwiek?

Potrzeba tylko ludzi o wielkich sercach, którzy mają świadomość co to jest odpowiedzialna adopcja zwierzaka zwłaszcza takiego który w swoim życiu doznał już i tak wiele krzywdy.

My i nasi czworonożni podopieczni właśnie na takie osoby czekamy.

#adoptujnaprawiaj  #dajdomiserce

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.