Napisany przez identek . W dziale W nowym domu

Witam Państwa

minęły ponad 2 miesiące odkąd Grafi z nami zamieszkał i musze przyznać że wywrócił nasze życie do góry nogami :-) albo raczej łapami :-) ale w bardzo pozytywny sposób :-)

dzięki niemu jesteśmy systematyczni i uczymy się planować i organizować wszystko odpowiednio. Grafi to wspaniały psiak pełen energii i wigoru. Zaaklimatyzował się doskonale. Nie wyrządził w domu żadnych szkód. Jest bardzo radosny, lubi się bawić, uwielbia patyki i różne zabawki. W ciągu pierwszego tygodnia rozgryzł 3 piłki. Kupiliśmy mu też taki sznur dla psów do zabawy – tylko to na razie daje mu rade na dłuższy czas ;-) Na spacerze wszystkie górki są jego. Włazi na każdą. Uwielbia bawić się z innymi psami. Jest niesamowicie szybki i zwinny i potrzeba kilku piesków by zmęczyć jednego naszego :-)

Stara się obdarować nas po równo swoją miłością. Raz się tuli do mnie, raz do Męża :-) Przytulak z niego pierwszej klasy. Z Grafiego to także niezły kombinator, zawsze wie jak na mnie spojrzeć by dostać to, co chce. Czasami się zastanawiam, kto tu kogo wychowuje? ;-) Grafi to także mój prywatny trener i dietetyk – zawsze jak chce skręcić do budki z lodami to on  tak wariuje, że nie moge tam wejść :D   Z Grafiego to fantastyczny pies bez którego nie wyobrażamy już sobie życia :-) Dziękujemy że zajęli się nim Państwo i że dzięki Wam, mamy nowego członka rodziny :-)
Przesyłam kilka fotek w załączniku

Pozdrawiamy
Dorota, Kamil i Grafi.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.