ZAGINĄŁ KOCUREK WOJTUŚ!

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI, Zgubione

W dniu 29 czerwca /czwartek/ o godz.16.55 w drodze do lecznicy wyskoczył z torby do przewożenia małych zwierząt i pobiegł w pobliskie łąki obok przystanku autobusowego na oś. Świętokrzyskim w Gdańsku, kocurek Wojtuś z mojej małej gromadki. Kocurek jest w wieku ok. 9 lat, dobrze zbudowany kastrat, z widoczną nadwagą /7,8 kg/, o umaszczeniu brązowym z odcieniem rudego, z dużymi czarnymi plamami /marmurek/. Kotek jest bardzo przyjazny, ufny i spokojny. Jest poważnie chory, w trakcie przyjmowania lekarstw i przed kolejnymi badaniami. Jada głównie karmę leczniczą royal canin. W czwartek zmierzał po 12 godzinnej głodówce do lecznicy na pobranie moczu do badania w laboratorium i jednoczesne kolejne badanie USG pęcherza. Jeśli ktoś znajdzie kocurka, proszę o schwytanie go w ręce, przeniesienie do zamkniętego pomieszczenia, powiadomienie mnie pod numerem telefonu 501 692 798 i przetrzymanie do czasu przyjazdu po odbiór mojego małego przyjaciela.
. W przypadku pojawienia się kocurka w lecznicy w towarzystwie tymczasowego opiekuna-wybawiciela uprzejmie proszę o pilny kontakt ze mną pod numerem telefonu 501 692 798.
Kocurek niestety nie ma swojego zdjęcia jeszcze. Ma natomiast książeczkę zdrowia z pełną historią badań i leczenia.
Wszystkim ludziom dobrej woli dziękuję za ewentualne wsparcie w ratowaniu kocurka. Bardzo martwię się o chorego przyjaciela: bez świeżej wody, jedzenia leczniczego, zabezpieczenia przeciwko pasożytom, lekarstw i spokojnego kącika w domowych warunkach.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.