ADOPCJA CZWORONOGÓW ZDEMASKOWANA!(18-06-2016)

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI

Marta Pogorzelska
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
- Mówimy całą prawdę o adopcji psów, odartą z mitów i “kitów”, rozmawiamy o tym, co robić, by nowy przyjaciel domu, zaadoptowany z gdańskiego schroniska czuł się u nas dobrze od pierwszych dni, a my z nim – mówią organizatorzy cyklicznych warsztatów, które co miesiąc odbywają się w gdańskim Schronisku dla bezdomnych zwierząt „Promyk”. Na kolejne spotkanie wszystkich zainteresowanych zapraszamy już w najbliższą sobotę – 21 maja 2016 roku.
Warsztaty prowadzi Marta Pogorzelska – specjalista ds. psich zachowań, na co dzień pracująca z najtrudniejszymi psami oczekującymi na nowy dom. Pani Marta stworzyła także adopcyjną rodzinę dla podopiecznych Schroniska „Promyk” – suczki zwanej Kojotem i dwóch kotów. – Nasze warsztaty to doskonała okazją do wymiany doświadczeń. Dzielą się nim ci, którzy zwierzaka już zaadoptowali. Mówimy o wszystkim, o czym wiedzieć powinny osoby, które adopcję psa planują. Odpowiadamy na wszystkie trudne pytania związane z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi. Rozmawiamy o zachowaniach psów, o tym jak mądrze – z pożytkiem dla obu stron – prowadzić czworonoga przez wspólne życie – mówi Marta Pogorzelska.
Na nasze warsztaty warto zabrać ze sobą coś do notowania. Organizatorzy proszą o pozostawienie na ten czas swoich pupili w domu.
Zapraszamy do gdańskiego schroniska „Promyk” na cykliczne, comiesięczne forum dyskusyjne dla wszystkich zainteresowanych. Warsztaty odbywają się w każdą przedostatnią sobotę miesiąca. Najbliższe spotkanie już 18 czerwca w godz. od 12.00 do 16.00. Spotkanie odbędzie się w sali dydaktycznej schroniska (ul. Przyrodników 14, Gdańsk – Kokoszki).

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.