BABCIA NADIA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA BABCIA NADIA OK. 10 LAT 932001000586419 (588/18)
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: 9

SZYBKA ŚCIĄGA:
– spokojna, cierpliwa i delikatna
– dobrze chodzi na smyczy
– toleruje inne psy i koty
– nie niszczy posłań


 

Dzień dobry, nazywam się Nadia, ale mówią tutaj też o mnie Babcia. Przedstawiam się więc na ogół jako Babcia Nadia, choć wigoru mi jeszcze nie brakuje! Zostałam znaleziona we wrześniu 2018 roku na ulicy Budowlanych, czyli całkiem niedaleko Schroniska. Nikt mnie tutaj jednak nie kojarzył, a spore guzy na listwie mlecznej nie świadczyły o tym, aby komuś za bardzo zależało na moim szczęśliwym życiu…

Trafiłam jednak pod dobry dach. Pani Doktor usunęła moje guzy i dziś już jestem zdrową, żywotną suczką otwartą na nowe znajomości i pełną nadziei na odmianę losu.

Jestem spokojna i bardzo cierpliwa. W boksie mieszkałam już z różnymi psami, zdarzały się wśród nich istni szaleńcy, bomby energetyczne, ale mi to nie przeszkadza, bo ja dogadam się z każdym.

Na smyczy chodzę idealnie, a w kontakcie z człowiekiem zawsze pozostaję uważna i delikatna. W gabinecie weterynaryjnym również nie sprawiam najmniejszych problemów, grzecznie znoszę każdy zabieg.

Kiedy tutaj trafiłam, dosyć długo mieszkałam w schroniskowym szpitaliku i nie ma chyba osoby, która narzekałaby na moją obecność tam. Pięknie i cichutko potrafię zostawać sama, a każdy darowany mi kocyk traktuję z szacunkiem.

Mówią, że jestem sunią, która idealnie sprawdzi się jako ukochana towarzyszka starszej osoby. Że świetnie odnajdę się w spokojnej rodzinie z dzieckiem. Że wspaniale wpasuję się w wielopsią czy nawet wielokocią familię. Skoro tak… to dlaczego wciąż jeszcze mieszkam w Schronisku?
Wpadnij mnie poznać!

Pozdrawiam,
Nadia


 

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.