BERNI

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK “BERNI” OK. 8 LAT 616093900053445
WIELKOŚĆ: DUŻY
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: 20

 Szybka ściąga:
– energiczny i wszędobylski
– toleruje inne zwierzęta
– nie ma problemu z nawiązywaniem nowych relacji
– szybko adaptuje się do nowych warunków
– bez problemu znosi zabiegi pielęgnacyjne
– nienaganny w podróży


 

“Dzień dobry, ja się chyba przedstawiać nie muszę!
Dla tych, co nie podróżują jednak zaznaczę: jestem Berni – pies, który jeździ tramwajem!
Jako że ostatnio sporo się w moim życiu działo i wiele się o sobie nauczyłem, postanowiłem raz jeszcze opowiedzieć Wam, co mi w duszy gra.
Ze starych, niezmiennych rzeczy to ciągle jestem energiczny i ruchliwy – uwielbiam piłki, wysoko skaczę, pcham się tyłkiem na kolana, bo pora na głaskanie jest zawsze, w ekscytacji ciągnę na smyczy, ale potrafię opanować emocje, jeśli pokażesz mi, że na to pora. Jestem pozytywnie zakręcony, kocham wszystkich ludzi, wszystkie zwierzęta i jestem otwarty na wszelkie nowe znajomości!
Ostatnimi czasy pokazałem, że dobrze znoszę zabiegi pielęgnacyjne – niestraszne mi szczotki, niestraszne wanny i suszary. To ważne, bo moja sierść wymaga regularnej pielęgnacji. Okazało się też, że mam kilka miejsc, gdzie dotyk nie sprawia mi przyjemności, ale nie robię awantur, kiedy zdarzy się, że posmyrasz mnie tam szczotką, tylko odsuwam Twoją dłoń pyskiem. Nie mam problemów z impulsywnością.
Wyszło również na jaw, że świetnie adaptuję się do nowych sytuacji. Wycieczka na plażę? Super! Wizyta w SPA? Wspaniale! Objazd tramwajem całego miasta? Jestem za! Błysk fleszy? Okej, takie życie gwiazdy! Festyn z wieloma nowymi przyjaciółmi? Będę tam! Przestałem też czuć niepewność w pomieszczeniach zamkniętych, także spokojnie i na kanapie w mieszkaniu powinienem się odnaleźć. Byle z kimś fajnym.
To tyle. Pełna aktualizacja! Kończę. Przepraszam, ale się śpieszę – muszę wypatrywać, czy nie zbliżasz się do bramy, aby zaprosić mnie do siebie i zagwarantować tę ostatnią, największą przygodę mojego życia – swoje towarzystwo do końca naszych wspólnych dni, zawsze i wszędzie.” Pozdrawiam, Berni.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska.

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą.


 
 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.