BLONDI

Napisany przez identek . W dziale Galeria

SUCZKA BLONDI OK. 5 LAT 932001000586406
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: A -2

Szybka ściąga:
– początkowo nieufna, później ekspresyjna i radosna
– energiczna
– lubi pieszczoty, ale ma kilka czułych miejsc przy starych bliznach
– toleruje psy i koty
– uważna, skupiona
– dobrze czuje się w pomieszczeniach zamkniętych i nie niszczy posłań


 

Cześć, jestem Blondi! Na początku swojej przygody ze Schroniskiem napędziłam wszystkim stracha, że ja niby taka lękowa jestem i że dużo pracy ze mną będzie. A tu nie! Przyznam, że na początku trochę mnie to wszystko przerosło. Teraz wcale aż tak bardzo się nie boję, tylko mam taką w sobie nieśmiałość do nawiązywania nowych znajomości.

Ale jak już znajomość nawiążę, to masz we mnie najlepszą przyjaciółkę na świecie. Spodziewaj się masy pozytywnej energii, buziaków, skoków i odrobiny szaleństwa. Jestem dosyć ekspresyjna i pewnie praca nad umiejętnością wyciszenia w ekscytacji będzie na początku wskazana.

Za podstawę mojej relacji z Człowiekiem uważam dobre wygłaskanie i wyprzytulanie. W bezpośrednim kontakcie nie mam jakichś tam większych problemów… choć powiedzieć nie mogę, że problemów nie mam wcale. Na plecach mam kilka blizn, nie lubię dotyku w tych miejscach. Sprawia mi to dyskomfort.

Na smyczy chodzę bardzo dobrze, choć należę do psów, które zdecydowanie bardziej cenią sobie spacer na długiej lince. Zanim więc się dobrze poznamy, polecam zaopatrzyć się w pięcio- lub dziesięciometrową linkę spacerową. Serio, polecam taki sprzęt!

Lubię inne psy, ale lepiej dogaduję się z tymi spokojniejszymi. Koty mnie jakoś wcale nie interesują. Dzieci lubię, poznałam tutaj kilkoro młodych ludzi i całkiem pozytywni mi się wydali. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz abym stała się częścią rodziny z dziećmi, musisz dokładnie wytłumaczyć pociechom, że te moje blizny to miejsca, w których nie powinno się mnie dotykać. Bo przecież wszyscy chcemy czuć się dobrze w swoim towarzystwie!

Szukam Domu, który doceni, jak fajną sunią jestem. Który zrozumie, że uczuciowa ze mnie pannica i już nigdy więcej nie pozwoli mi się bać. Szukam takiej prawdziwej Rodziny, co do mnie przytuli do serca i pozwoli mi codziennie już zasypiać spokojnie.

Pozdrawiam,
Blondi


 

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.