SOFI (BLONDI)

Napisany przez identek . W dziale W nowym domu

Adoptowaliśmy Blondi. Okazało się, że to bardzo otwarty i wdzięczny pies! Dostała nowe imię – Sofi (z greckiego Mądrość), bo to mega inteligentny pies. Od razu wiedziała, że legowisko jest dla niej. Chyba jest w nim jej bardzo wygodnie, bo mogłaby leżeć w nim cały dzień. Załatwia się na dworze, w domu nic nie niszczy i nie brudzi. Kocha spacery, jak biorę do ręki szelki to z radości skacze prawie pod sufit.
Na spacerach ignoruje inne psy. Na łóżko próbowała tylko raz wejść i po tym jak jej nie pozwoliłam więcej nie próbuje (nawet jak jest sama w domu, to nie wchodzi. Aż ciężko uwierzyć, że jest u nas dopiero 3 dni, a jest już taka posłuszna i rozumna.
Lubi bawić się piszczącymi zabawkami, piłką i gałęziami, które znajdzie na spacerze. Natomiast nie interesuje ją szarpak. To dama. Często siedzi z łapką założoną na łapce i tylko na dywanie lub chodniczku. Na panelach lub kafelkach nie usiądzie ;D.
Łzy lecą mi z oczu kiedy siadam na podłodze a ona przychodzi się przytulać i liże mnie po twarzy . W samochodzie gramoli się na moje kolana, mimo że jest za duża żeby się na nich zmieściła ;D

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.