“BO RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA!” – V ZLOT RODZIN ADOPCYJNYCH (10.06.2017)

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI

V zlotJuż po raz piąty mamy przyjemność zaprosić mieszkańców Gdańska (i nie tylko) na imprezę, która już na stałe wpisała się w kalendarz imprez organizowanych przez gdańskie schronisko „Promyk”.

Kiedy rodziła się idea organizacji tego wydarzenia nawet w najśmielszych snach nie przypuszczaliśmy, że „dojedziemy” do małego jubileuszu. Pięć lat temu zakładaliśmy, że będzie to „jednorazowa”  duża impreza.
Jednak czas i życie pokazało, że z edycji na edycję budzi ona coraz większe zainteresowanie mieszkańców Gdańska, i że coraz więcej naszych byłych czworonożnych podopiecznych wraz ze swoimi nowymi rodzinami na niej się pojawia.
To czas na spotkania, czasami  nawet po latach od kiedy zwierzę opuściło schronisko. To czas wspomnień, często wzruszeń i odnawiania starych znajomości. To również moment kiedy naocznie można się przekonać, że pomimo wielu wyzwań praca w schronisku na rzecz tych porzuconych, zagubionych, często niechcianych zwierzaków ma sens.
Nic tak nie buduje jak widok szczęśliwego zwierzaka w towarzystwie jego rodziny. I taka też była geneza tytułu tej imprezy: „BO RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA!”. Bo tylko dzięki oparciu w rodzinie jesteśmy w stanie przetrwać najtrudniejsze momenty w życiu. Bo dzięki znalezieniu nowych domów i rodzin te niegdyś zamknięte w schroniskowych kojcach zwierzaki odzyskują blask, pewność siebie i w końcu są szczęśliwe.
Mamy nadzieję, że w tym roku pojawi się Was jeszcze więcej.
Zapraszamy wszystkich serdecznie!
Czekamy na wszystkich 10|06|2017 roku od godz. 11:00
na terenie parku im. RONALDA REAGANA u zbiegu ulic: Dąbrowszczaków i Jagiellońskiej
W programie min.:
 - pokazy edukacyjne z psami dla dzieci („Good Team”),
 – koncert zespołu „Detko Band Orchestra”,
 – Fundacja „Boksery w Potrzebie” (o rasie i fundacji),
„Gorat” (pokazy ratownictwa medycznego ludzi i zwierząt (fantom psa),
-Pokaz psich zaprzęgów „Yukon”
-Atrakcje dla najmłodszych przygotowane przez animatorów
- portrety rodzinne (fotografia)
Podczas imprezy będzie także możliwość bezpłatnego, elektronicznego oznakowania psiaka dla mieszkańców Gminy Gdańsk.

 

 

 

 

 

mapa zlot

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.