CZUBAK

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIES CZUBAK OK. 4 LATA 616093900208999 (230/18)
WIELKOŚĆ: PONIŻEJ ŚREDNIEJ
SZCZEPIENIA: TAK
BOKS: 9
 
” Cześć! Wolontariuszki mówią tu na mnie Chewbacca, że niby taki kudłacz i przyjaciel ze mnie. Ja to sobie ułatwiłem i myślę o sobie prościej ­– Czubak! Oto ja.Mam w życiu jeden cel – znaleźć Dom, który wie, że jednym z podstawowych obowiązków Opiekuna zwierzęcia jest… głaskanie! Bo ja, Drodzy Państwo, głaskanie uwielbiam, kocham, oddaję się mu pasjami i całym swoim małym ciałkiem. Mówią o mnie „przylepa”, ale ja myślę o sobie „pasjonat kontaktu bezpośredniego”.Moją wielką zaletą jest to jak szybko się uczę. Kiedy tutaj trafiłem, nie potrafiłem wcale a wcale chodzić na smyczy. Ale podpatrzyłem na spacerkach jak tam inne psy sobie z tym radzą i proszę – teraz chodzę jak zawodowiec! Chętnie nauczę się też innych nowych rzeczy, bo mam umysł głodny wiedzy.

W boksie mieszkam z innymi psami różnej płci, w różnym wieku i o różnych temperamentach i absolutnie nie widzę potrzeby wchodzenia z nimi w konflikty. Pokojowo nastawiony ze mnie chłopak.

Wierzę, że moja uroda i usposobienie szybko pomogą mi wyprowadzić się do nowego Domu. Czekam aż mój osobisty Han Solo przyleci tu mnie oswobodzić. Choć wolałbym pominąć ten epizod z przestępczą ścieżką w naszej wspólnej historii…

Niech no Moc będzie ze mną.” Czekam, Czubak.

 
(opis przygotowany przez wolontariat schroniska)

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.