DIANA – SZUKA DOMU!

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI

Diana ma ok 3 lata, a doświadczenie życiowe godne weterana wojennego. Dianę znaleziono w ciężkim stanie- przy torach. Prawdopodobnie miała ogromne szczęście, bo gdyby pomoc przyszła chwilę później nie miała by nie tylko nogi, ale i życia. Żeby tego nieszczęścia było mało, dookoła Diany leżało jej uśmiercone rodzeństwo. Takie traktowanie zwierząt na Ukrainie to norma, tam nie tylko się zwierzęta wyrzuca, ale i w okrutny sposób okalecza lub otruwa i psy giną w ogromnych męczarniach. Diana w swoim ogromnym psim nieszczęściu miała tyle szczęścia, że nadal żyje i została zabrana z torowiska. W domu, w którym obecnie przebywa nie może pozostać na zawsze, jest to chwilowe rozwiązanie. Dlatego Diana szuka stałego kochającego domu, w którym zamieszka ze swoimi ludźmi! Ludźmi, którzy nigdy jej nie skrzywdzą, którzy nigdy nie podniosą na nią ręki, i którzy będą bezwarunkowo kochać przez najbliższe 10lat – tak Diana to młoda psinka ( ma ok 3 lat) i czeka ją długie ok 10letnie życie. Adoptując Dianę weź to proszę pod uwagę. Diana nie ma jednej łapki, na szczęście nauczyła się radzić bez niej idealnie. Pięknie chodzi, potrafi biegać ( chętnie udostępnie film), bawić się z innymi psami ( lub kotami). Diana może zamieszkać w domu / mieszkaniu z innymi zwierzętami (psy i koty), ale fajnie jakby to mieszkanie było w bloku z windą, bo mimo, że Diana chodzi prawie jak normalny pies, wygodniej byłoby jej jeździć windą. Psinka nauczona jest czystości, ma bardzo dobry, łagodny i charakter, bez cienia agresji. Nie mniej jednak na spacerach broni swojego stada i szczeka na obcych. Jest psem średnim , a raczej kluseczką , bo waży ok 24kg ( do odchudzenie ok 4kg) , a mierzy niespełna ok 40cm. Diana jest zdrowa, zaszczepiona i wysterlizowana. Własciwie brakuje jej tylko ( aż) domu. Nie wiem, kto, ale mam nadzieje, ze w końcu przeczyta to człowiek, któremu nie będzie straszne jej kalectwo i który pokocha ją mimo, ze nie wygląda jak żaden rasowy psiak a zwykły, najzwyklejszy szary burek.

Adopcja Diany to więcej niż zwykła adopcja, to pomoc psu w bardzo ciężkiej sytuacji oraz lekcja dla innych i zwrócenie uwagi, że gdzieś na świecie ( całkiem blisko nas), żyją tak bardzo skrzywdzone psy i tak niewiele trzeba aby im pomóc.. Jest to również ukłon w stronę niepełnosprwności.

Osoba, która zdecyduje się na adopcję suni, musi na nią poczekać około 1,5tygodna, gdyż tyle mniej więcej trwa proces prowadzenia jej.

Zastrzegam sobie prawo do przeprowadzenia wizyty przed i po adopcyjnej, adopcja możliwa po podpisaniu umowy adopcyjnej.
Mile widziana również pomoc finansowa w sprowadzeniu Diany ( nie jest to warunek konieczny).

kontakt Monika 500 530 437
mblanka@wp.pl

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.