DINO

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK “DINO” OK. 9 LAT 941000011374608 (101/11)
WIELKOŚĆ: MAŁY
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: 9
 
“Dzień dobry, nazywam się Dino.»Drobny, ale przystojny kawaler szuka statecznej rodziny na stałe« – taki dałbym anons, jakby mi pozwolili się z gazetą skontaktować. Bo to właściwe tyle, co mogę o sobie powiedzieć, więcej nic dla mnie nie istnieje – marzy mi się tylko legowisko w ciepłym mieszkanku i kochające dłonie.

Jestem spokojnym chłopakiem, choć przy wychodzeniu z boksu i w nowych sytuacjach zdarza mi się dać ponieść emocjom i odrobinkę, cichutko, wokalizować. Wielkie mi tam rzeczy! Gdybyś był tak drobny jak ja, też wolałbyś obwieszczać swoje istnienie głosem. Bez tego jest zagrożenie, że nikt nie zauważy Twojej konsternacji, żalu, strachu…

Lubię ludzi, lubię inne psy i nie jestem natarczywy w kontaktach. Zabawki nie są mi obce, ale jakoś tam specjalnie skory do gonitw za piłką nie jestem. Wolę sobie w spokoju pociamkać jakiegoś gryzaka. W pomieszczeniach zamkniętych czuję się dobrze, o ile je znam i wiem, gdzie szukać swojego miejsca. Bo widzisz, ja potrzebuję mało miejsca, ale bardzo cenię sobie własny kąt z mięciutkim legowiskiem.

Z takich aktywności codziennych to ja bardzo cenię sobie spacerki, na których zachowuję się wzorowo.  Znam też podstawowe komendy i chętnie je ćwiczę. Jeśli masz zacięcie treningowe, sądzę że złapiemy wspólny język ucząc się nowych sztuczek.

Tak więc szukam domu. Jeśli te kilka słów o mnie to opis Twojego wymarzonego psiego partnera życiowego – to wpadaj do schroniska. Pozwoliłem ludziom spisać moje słowa, żeby w tych całych internetach o mnie napisali, ale jak to nie pomoże, to ja wszem wobec obwieszczam, że będę anonsował się w gazetach! Czekam na Ciebie w boksie nr 9.” Pozdrawiam, Dino.

(opis przygotowany przez wolontariat schroniska)

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.