DRAGONA

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOTKA DRAGONA OK. 10 LAT (WS/1)

SZCZEPIENIA: TAK

STERYLIZACJA: TAK

WOLIERA 2 DLN.

fiv – felv-

EW. ADOPCJA PO KONSULTACJI ZE SCHRONISKOWYM LEK. WET.


SZYBKA ŚCIĄGA:

– spokojna, cierpliwa

- nie ma problemów z dotykiem, dobrze znosi zabiegi weterynaryjne

– łasuch, potrzebuje zgubić zbędne kilogramy


Witam, nazywam się Dragona.

Trafiłam do schroniska w maju 2019 roku z, jak się okazało, dość poważnymi problemami zdrowotnymi.

Podobno oszukałam przeznaczenie, ale o tym opowiedzą najlepiej Panie weterynarz. Teraz mogę tylko powiedzieć, że mam problem z katarem, który prawdopodobnie będzie ze mną cały czas.

Jestem bardzo spokojną i cierpliwą kotką. Nie mam problemów z dotykiem, a zdecydowaną większość z badań i zabiegów przeszłam bez najmniejszego zająknięcia się, co podobno bardzo się ceni.

Lubię jak mnie ludzie głaszczą, sprawia mi to dużą przyjemność i frajdę.

Usłyszałam na mój temat, że trochę jest mnie za dużo. To są plotki i pomówienia! Ja po prostu dążę do kształtu idealnego, jakim jest kula! Ludzie, którzy się mną zajmują mówią, że to nie jest dobre dla mojego zdrowia, a bo to serce, a to stawy… A może mają rację? W końcu chciałabym u boku mojej nowej rodziny spędzić jak najwięcej czasu. Może jednak warto zadbać o linię? W domu będzie łatwiej kontrolować moją wagę niż w schroniskowych warunkach.

Wiem, że nie jestem kocim ideałem, ale może jednak znajdzie się ktoś kto podaruje mi kawałek domu i serca? Ja w zamian oddam całą siebie! Pozdrawiam, Dragona

 Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty

Opis przygotowany przez wolontariat

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.