DYZIO

Napisany przez identek . W dziale W nowym domu

Witam,
Pięć tygodni temu opuściłem schronisko i pojechałem do nowego domu. Zarobiony jestem okropnie, więc wybaczcie, że dopiero teraz przesyłam kilka fotek dokumentujących moje nowe “życie”. Po wizycie w spa gdzie zmieniłem co nieco swój imaż, odbyłem domową  sesję zdjęciową. Pojechałem do sklepów aby wybrać co nieco do zabawy i wyrko do spania.
No i mam własne, fajne ale i tak śpię w łóżku. Uczę się  (podobno jestem bardzo bystry) różnych komend, potrafię szaleć z zabawkami po całym mieszkaniu pomagając tym samym w domowych porządkach! Poddaję się licznym zabiegom upiększającym jak kąpiele (po spacerach podobno szybko nabieram szarości), czesanie, przemywanie oczu i  mycie zębów ( dacie wiarę że codziennie!). Widzicie więc jaki załatany jestem, teraz też już kończyć muszę bo wieczorny spacer mnie czeka a przy okazji znowu może uratuję jakiego jeża co już kilka razy nie chwaląc się uczyniłem. Pozdrawiam Was wszystkich gorąco i mam nadzieję, że moi towarzysze wkrótce znajdą swoich nowych opiekunów, czego z całego serca im życzę!
Dyzio

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.