DZIĘKUJEMY!

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI

 

W imieniu podopiecznych, którzy wciąż czekają na swoje nowe domy, nasze schronisko chciałoby gorąco podziękować wszystkim za to, że pamiętają o nich i mając na uwadze ich potrzeby, wciąż szerokim strumieniem dostarczają dary żywnościowe, koce, smycze, obroże oraz zabawki.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, młodzieży ich wychowawcom, a także rodzicom za to, że na terenie placówek oświatowych naszego miasta organizowane są zbiórki  żywnościowe na rzecz gdańskiego schroniska dla zwierząt. Dziękujemy wszystkim osobom prywatnym, które z własnej inicjatywy i potrzeby serca codziennie przywożą dary. Dziękujemy wszystkim instytucjom samorządowym, w których pracownicy organizują akcje zbiórek najpotrzebniejszych rzeczy dla schroniska.W końcu także dziękujemy wszystkim firmom, sklepom, hurtowniom zajmującym się dystrybucją karmy dla zwierząt za jej nieodpłatne dostarczanie do naszej placówki.

Ta piękna, nie narzucona z góry inicjatywa realizowana przez wszystkich, którym los porzuconych zwierząt nie jest obojętny ma dwa wymiary: Po pierwsze pozwala podtrzymać wiarę, że człowiek potrafi być dobry i bezinteresowny, a także znacznie poprawia jakość życia zwierząt mieszkających w naszym schronisku, co jest rzeczą nieocenioną.

Przy tej okazji należy podkreślić, że wciąż liczymy na Państwa dobroczynność i wraz z naszymi podopiecznymi liczymy na kolejne dary.

Bardzo potrzebujemy:

- karmy suchej: w tym karmy specjalistycznej np. hypoalergicznej, dla psów seniorów, oraz karmy    weterynaryjnej dla zwierząt – rekonwalescentów,
- puszek mięsnych zarówno dla psów, kotów dorosłych jak i dla szczeniąt i kociąt,
 używanych kocy, poszew i ręczników potrzebnych do wyściełania kojców,
- smyczy i obroży w różnych rozmiarach,
- zabawek typu: piłki, aportery itp. 

 W przypadku wątpliwości, czy pytań dotyczących tego co można dostarczać do schroniska prosimy o kontakt pod nr tel.: 58/522-37-80, lub 58/522-37-27

 DZIĘKUJEMY!

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.