DZIĘKUJEMY

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI

Minęły pierwsze ogromne emocje związane z przywiezieniem psiaków do naszego schroniska z miejsca opromienionego, niestety, złą sławą .

Teraz przyszedł czas na doprowadzenie tych zwierząt do jak najlepszego stanu fizycznego i emocjonalnego

Jednocześnie rozpoczyna się powolny proces zmierzający ku temu, aby te psiaki zabrane z przedsionka piekła na powrót zaufały człowiekowi, otworzyły się na ludzi i świat i w konsekwencji zaczęła się ich droga ku nowej z pewnością lepszej przyszłości.

To pewnie potrwa trochę czasu, ale one najgorsze już mają za sobą.

My, pracownicy schroniska z Kierownikiem na czele, chcielibyśmy podziękować i wyrazić uznanie dla wszystkich organizacji, osób, które z taką determinacją dążyły do tego, żeby przerwać ten niesławny proceder mający miejsce w tzw. „schronisku” w Radysach.

Od samego początku byliśmy gotowi na przyjęcie tych zwierząt do nas, bo po to tu jesteśmy. Nasza praca w tym miejscu wynika z pasji. Z pasji do pomagania innym istotom, które same sobie nie poradzą.

I udało się!

Udało się przede wszystkim dzięki ogromnemu zaangażowaniu władz naszego wspaniałego, zawsze gotowego nieść pomoc innym miasta Gdańska.

Dziękujemy naszym miejskim radnym za takie zaangażowanie się w sprawę przyjęcia naszych Promykowych Radysiaków.

Dziękujemy Panu Prezydentowi Piotrowi Grzelakowi za to, że od początku do końca była tak mocno zaangażowany w tą sprawę, a jego wsparcie dla naszego schroniska zawsze jest i będzie przez nas ogromnie cenione.

Ogromne wyrazy wdzięczności kierujemy również w stronę naszych wolontariuszy. Bez ich pomocy i wsparcia byłoby nam bardzo trudno działać i to nie tylko teraz, podczas tej akcji, ale również na co dzień,  podczas normalnej działalności.

Podziękowania też kierujemy w stronę Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego za pomoc przy sprawnym przeprowadzeniu operacji transportu psiaków z Radys, przy okazji podziękowania za codzienną, trwającą już od lat świetną komunikację i współpracę.

Nie zapominamy także o naszych, zawsze wspierających nas mieszkańcach naszego  Gdańska.

Wasze zaufanie do tego co robimy i jak robimy ma dla nas ogromne znaczenie.

 Dajemy wiarę, że ta ciężka na co dzień praca ma sens.  Przecież ogromna większość zwierzaków które trafiły do Promyka właśnie u Was znalazła swoje nowe życie.

Dziękujemy za to, że jesteście i wspieracie nas dobrym słowem, zaangażowaniem w pomoc materialną, a kiedy trzeba również krytycznym słowem, abyśmy nigdy nie zapomnieli po co tu jesteśmy.

Po prostu jak w jednej  wielkiej rodzinie.

I na zakończenie: po prostu kierujmy się zasadą, że dobro które czynisz zawsze powraca, a każdy szlachetny uczynek rozświetla ludzkie serce.

Dziękujemy.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.