DZIĘKUJEMY ZA LEGOWISKA!

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI

“W sierpniu 2015 w środowisku Termy Sp. z o.o., z inicjatywy Justyny Zaborowskiej, zrodził się zamysł przeprowadzenia akcji charytatywnej wykonania 20 legowisk (10 szt. 160cm x 60cm oraz 10 szt. 105cm x 60cm) dla psów objętych opieką w Schronisku „PROMYK”.
Konstrukcja legowisk zaprojektowana została u nas; wykonanie w całości jest nasze. Podstawowe materiały wykorzystane do realizacji to rurki Ø32mm, czarna farba, stopki plastikowe, kodura, rzep-HC N2 oraz nici stylonowe.
Koszt zakupu potrzebnych materiałów wyniósł  864,54 zł, z czego 587,78 zł pochodzi z przeprowadzonych zbiórek pieniężnych wśród naszych pracowników, a pozostałą kwotę i rurki w naturze, dała Terma Sp. z o.o..
Wkład w postaci robocizny w całości wniesiony został przez pracowników Termy Sp. z o.o. poza godzinami pracy.
Naszą akcję wsparła firma ACKURAT, od której otrzymaliśmy bezpłatnie 80 szt. stopek do legowisk – bardzo dziękujemy za ten gest.
Dodatkowym uzupełnieniem legowisk  jest bela granatowego „Polaru” o gramaturze 360g/m2  i wymiarach 1,5m x 60m, przeznaczonego do pocięcia na kocyki do wymoszczenia legowisk, aby pieski mogły się ogrzać. Koszt zakupu „Polaru”  w kwocie 586,71zł  poniosła w całości Terma Sp. z o.o..
Dzięki środkom ze zbiórki zakupiliśmy i przekazaliśmy dla Schroniska  karmę dla kociąt i piesków – na ten cel przeznaczyliśmy 50 zł. Otrzymaliśmy na nią dobry rabat – dziękujemy  firmie ZOOEXPRESS za upust.             
Listopad 2015 zakończyliśmy przekazaniem legowisk dla Schroniska „PROMYK”.
Dziękujemy Wszystkim za  serdeczne pochylenie się nad losem bezdomnych zwierząt, za pomoc, zaangażowanie,
a szczególnie poświęcenie swojego prywatnego czasu, by doprowadzić akcję  „Legowiska dla Schroniska” do pomyślnego zakończenia.”

SCHRONISKO DOŁĄCZA SIĘ DO TYCH PODZIĘKOWAŃ: BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA OKAZANĄ INICJATYWĘ, ZAANGAŻOWANIE I WIELKIE SERCA!

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.