DZIŚ ZOBACZĘ II – 28.04.2018.

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI

Unknown

Promykowe koty podczas swojego wypadu rozpoczęły mobilizację do zrzucania zimowych oponek, czas na trochę psiej aktywności. Dlatego serdecznie zapraszamy na drugą edycję spaceru „Dziś zobaczę…”

W sobotę 28 kwietnia wolontariusze i pracownicy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt “Promyk” organizują dzień otwarty, połączony z licznymi atrakcjami. Goście schroniska pod opieką wolontariuszy zabiorą psy do pobliskiego lasu na spacer, zwiedzą teren schroniska i poznają kocich rezydentów woliery. Po powrocie dla wszystkich chętnych przewidziany jest poczęstunek z grilla.

W spacerze będzie uczestniczyć ograniczona ilość psów, stąd konieczność wcześniejszego zgłaszania swojego udziału. Prosimy wszystkich chętnych o przesłanie maila na wydarzeniewpromyku@gmail.com, z poniższymi informacjami:
1. imię
2. nazwisko
3. nr kontaktowy
4. ilość osób – dot. przyjścia całą rodziną, paczką znajomych

Na każdą zgłoszoną grupę przypada jeden pies i jeden wolontariusz – opiekun, którego poleceń należy słuchać
Zgłoszenia przyjmujemy od dziś (tj. 17.04.) do wtorku (24.04.), lub do wcześniejszego zamknięcia listy, o czym poinformujemy na profilu społecznościowym Facebook – wolontariuszy, schroniska oraz stronie internetowej schroniska. Decyduje kolejność zgłoszeń, nie przyjmujemy zapisów telefonicznie.

Ze względów bezpieczeństwa apelujemy o nieprzyprowadzanie swoich psów.
Ubierzcie się wygodnie, odpowiednio do pogody, weźcie ze sobą masę dobrego humoru – my zapewnimy resztę.
Startujemy o 11.00, prosimy o punktualne przybycie do schroniska, nie będziemy czekać na spóźnialskich.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.