FACEY

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOCUR FACEY OK. 4 LATA
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BIURO

Krótka ściąga:-        doskonale radzi sobie jako trójłapek

-        ufny i bardzo przyjazny


Dzień dobry, chciałbym się przywitać i przedstawić – mam na imię Facey.

Zastanawiam się, czyście mnie już przypadkiem wcześniej nie widzieli, wystąpiłem bowiem niedawno w telewizji! Byłem gościem programu “Dzień dobry, tu Gdańsk” i naprawdę pięknie się zaprezentowałem, grzecznie siedziałem na rękach u Pani Doktor, mruczałem donośnie i inne takie.  Pełna profeska, aż dziw, że się jeszcze musiałem tu na sesji produkować, ale co tam. Jestę celebrytą, ścianki mi niestraszne, zapozuję i tu, czemu nie.

Trafiłem tu 11 listopada  z ulicy Osiedlowej, w niezbyt dobrym stanie. Połamana żuchwa, uraz lewej przedniej łapy, którą trzeba było amputować – no okropne to było. Nie chcę o tym pamiętać, szczególnie, że teraz czuję się już dobrze i coraz sprawniej radzę sobie jako trójłapek. Jestem niezwykle kontaktowym i proludzkim stworzeniem, garnę się do wszystkich odwiedzających. Bardzo mi dobrze i wygodnie na rękach, a w mruczeniu rzadko kto mi dorówna. Nie jestem strachliwy – telewizyjne kamery i mnóstwo ludzi naokoło wcale mnie nie zdeprymowały. Najwyraźniej pomimo paskudnych przeżyć rodzajowi ludzkiemu ufam nadal bez zastrzeżeń. I mam nadzieję, że juz nikt nigdy mojego zaufania nie zawiedzie.

Wcale nie czuję się bezradnym inwalidą – my, drobne drapieżniki dość łatwo przystosowujemy się do takich  okoliczności, natura nas do tego dobrze przyzwyczaiła. Więc bez strachu, że ja sobie w domu nie poradzę. E tam, i na fotel wskoczę, i do miski też chyżo dobiegnę. Schowajcie więc ewentualne obawy w kąt, bo ja jestem wspaniałym kandydatem na domownika i przyjaciela. Naprawdę.

Czekam niecierpliwie, licząc, że nie będę musiał czekać zbyt długo. Pozdrawiam, Facey.


 OPIS PRZYGOTOWANY PRZEZ WOLONTARIAT SCHRONISKA

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.