FIGO

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIES FIGO OK. 9 LAT 941000011433422
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: TAK
SZCZEPIENIA: TAK
BOKS: B-8
“Cześć! Jestem Figo!My się już znamy, ale postanowiłem o sobie przypomnieć, bo te 6 lat w schronisku to jednak szmat czasu i może myślisz sobie, że mnie już tutaj od dawna nie ma, że grzeję kości w nowym domu… A ja jeszcze tyle szczęścia nie miałem, ciągle tutaj jestem…

Trochę się zmieniłem, kilogramów przybyło, ale wciąż jestem tym samym pięknym psem o niepowtarzalnej urodzie. Drugiego takiego jak ja to nie znajdziesz! Gwarantuję!

Generalnie to złoty ze mnie chłopak! Uwielbiam ruch i bardzo dobrze sprawdzę się w aktywnej sportowo rodzinie. Kocham ludzi! Kocham każdego dwunożnego niezależnie od płci i gabarytów. Również dzieci są dla mnie doskonałymi kompanami.

Nie mam żadnych problemów z dotykiem, zero miejsc czułych, można mnie głaskać, tulić i macać do woli! Brzuszek, boki, wszystko gra! Jestem totalnym fanem głasków, nie ma co do tego wątpliwości.

Jestem bardzo karny, znam podstawowe komendy i uwielbiam się uczyć. Reaguję też na swoje imię. Uwielbiam zabawy węchowe i bardzo chciałbym z Tobą udać się na szkolenie pod tym kątem. Uważam, że mógłbym być złotym medalistą w węszeniu! Świetnie też aportuję!

Z takich rzeczy, na które narzekają moi schroniskowi Opiekunowie, to nadmienić muszę, że jestem wytrawnym łowcą, a mój instynkt łowiecki kierunkuję na każde zwierzę mniejsze ode mnie. I kiedy już wypatrzę sobie „łup”… to nie ma zmiłuj. Polując, nie uznaję kompromisów. To silniejsze ode mnie, taki po prostu jestem i tyle. Szukam więc domu kategorycznie bez innych zwierząt.

Tyle o mnie, teraz trochę o Tobie. Co do nowego domu to mam trochę bardziej sprecyzowane wymagania niż większość moich towarzyszy w schronisku. Szukam silnego fizycznie Opiekuna z doświadczeniem w życiu z psem. Jestem bardzo nastawiony na człowieka i posłusznie wykonam każdą komendę, jednak pewne aspekty mojego „bycia sobą”, o których wspomniałem wyżej, wymagają obeznania w temacie życia z psem wymagającym. Nie jestem psem ciężkim, nie jestem psem niepokornym… po prostu moja siła fizyczna, zwinność i zamiłowanie do polowań mogą doprowadzić do katastrofy pod okiem niedoświadczonego przewodnika. Tak i mieszkanie na osiedlu mogłoby być dla nas męczące ze względu na mnogość psich i kocich potencjalnych „celów” moich polowań, ale kto wie… nic nie jest niemożliwe.

Widzisz, każdy ma jakieś wady. Ja mam tylko jedną… Tylko jedna rzecz, a tyle kłopotu ze znalezieniem nowego domu. Wpadnij mnie poznać, nie bój się! Jestem wspaniałym towarzyszem, ciepłym i otwartym psem o cudownym uśmiechu i najlepszej z psich osobowości. Jestem naczelnym przytulakiem, uśmiechniętym wariatem, gapowatą górą pozytywnych emocji! Wpadnij mnie poznać, chodźmy na spacer, przekonaj się, że ta moja wada to tylko takie ziarenko gorczycy w koszu pełnym słodyczy.” Pozdrawiam, Figo.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.