FILO

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK FILUT OK. 15 LAT 616093901352947 (79/21)
WIELKOŚĆ: PONIŻEJ ŚREDNIEJ
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: c-3

SZYBKA ŚCIĄGA:
– pomimo wieku wciąż lubi spacerki, dzielnie truchta przy nodze
– dobrze chodzi na smyczy
– dobrze czuje się w pomieszczeniach, zachowuje porządek
– szuka mieszkania na parterze lub w domku
– nie przepada za innymi psami

 
Dzień dobry, kochanieńcy. Nazywam się Filut i chętnie opowiem Wam o moim życiu. Gadają, że mam 15 lat, ale ja tylu wiosen nie pamiętam. Może dlatego, że w pamięci lepijkodowały się chłodne zimy gdzieś na chodnikach podblokowych, każda taka sama…
 
Letko to nie było, kochanieńki. Bo wyprosić o bułeczkę, bo wygadać o miskę wody, to zajęcia moje codzienne były. Tużem jak przybył, to aż mnie szok jasny spowił, że to na ziemi są resorty takie, co to micha co rano i co to wody zawsze pod dostatkiem. No raj na ziemi, normalnie!
 
Ale jako że ja to gębę lubię otworzyć do kolegów, to żem się wywiedział, że gadają niektóre, że w tym miejscu to się czeka. Czeka na lepsze! Dacie wiarę, kochanieńcy? Na lepsze jeszcze! Podobnież to ja jak królewicz jaki skończyć mogę! No wiary nie dam jak nie zobaczę!
 
Tylko to się zaprezentować trzeba ponoć. Ja to wiem, że wyględny jeszcze jestem. Wygadany też. Ale co by pisać, to to nigdy konikiem moim jakoby nie było. Po szybkości więc tylko tu parę słów o sobie zostawię, co byś wiedział, że z ułomkiem to nie masz tu styczności.
 
Jestem chodliwy – spacery to takie moje hobby małe, lubię se też dobrze podjeść, znam sawułarwiwry wszystkie i nie sikam po kątach. Choć hygeniczne zabiegi to ja do tej pory tylko w TV widział, to tu przeszłem takie i nie powiem, nie powiem – całkiem to przyjemne.
 
Kumpelstwa z innymi psami raczej bliższego tutaj nie nawiązuję, bo podobno lepiej w resortach tego typu chama zgrywać. Tak żem usłyszał, czy to prawda to nie wiem, ale lubię se chojraka pozgrywać.
 
W kwestii zdrowotności to lepij ze mną niżby się człek spodziewać mógł. Wiadomo – stary żem i tu to nie ma co w bawełnę owijać, alem też ciągle jeszcze na chodzie. Ino chodzie parterowym, bo nóg modelki to mi los pożałował i na moich krótkich szpyrkach ciężko mi się już po schodach wspinać.
 
No i co tam, kochanieńcy? Nieźle żem się sprezentował, nie? Stary a jeszcze mogie! Myśli mnie nachodzą takie, że to jeszcze nie koniec. I że ktoś tam szykuje dla mnie w końcu wiosnę, którą zapamiętam. Najlepszą wiosnę w moim życiu.
 
Czekać będę, bom w czekaniu dobry.
Pamiętaj tylko, że jak pies 17 lat ma, to mu zegar jednak szybciej tyka. Za długo nie myśl.
Pozdrawiam,
Filut
 
Osoby, które rozważają adopcję kota lub psa ze schroniska Promyk proszone są o kontakt telefoniczny 58 522-37-80 w celu zarezerwowania dnia, oraz godziny wizyty.

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska
 
Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

 
 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.