FOTKA Z SERCEM, CZYLI WALENTYNKI 2015!

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI

I już po raz kolejny, idąc z prądem tradycji, która już na stałe wpisała się w polski krajobraz, postanowiliśmy zwrócić się do Państwa z pewną propozycją. Otóż, (jak zwykle za pięć dwunasta) wymyśliliśmy sobie, że skoro już obchodzimy Walentynki, to dlaczego nie dać Państwu szansy na pokazanie w formie fotograficznej, jak bardzo kochacie swoich czworonożnych domowników i to nie tylko tych adoptowanych z naszego schroniska. Co prawda zostały już tylko trzy dni, ale co tam, to przecież jeszcze mnóstwo czasu. W związku z tym zapraszamy do przesłania fotki swojego zwierzaka zaopatrzonej w serce.Obiekt Waszego uwielbienia może być na sercu, wpisany w to serce, obok serca. Obojętnie! Byleby ono było częścią składową fotografii. Do tego dołączacie jeszcze tylko imię swojego pupila. Wysyłacie swoje dzieło na adres mailowy: identyfikacja1@schroniskopromyk.pl
My 14 lutego zamieszczamy je wszystkie na stronie internetowej schroniska i facebookowym profilu. Mamy nadzieję, że będzie ich znacznie więcej niż w zeszłym roku. A tych z Państwa, którzy nie mogą przysłać takiej fotki, bo jeszcze nie mieszka u nich ukochany, uwielbiany czworonóg zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki w celu jego znalezienia. Z pewnością gdzieś tu na Was czeka! No to do dzieła!

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.