GAJA SZUKA DOMU!

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI, Właściciel odda

Mamy do oddania w dobre ręce półroczną (ur. 15 lutego 2017 r.) suczkę o imieniu Gaja. Mama suczki jest pięknym rasowym owczarkiem niemieckim, ale ojciec jest nieznany. Suczka urodziła się w domu znajomych, wzięliśmy ją do siebie w wieku 8 tygodni.
Suczka ma pakiet szczepień, jest odrobaczona i nauczona czystości (mieszka w mieszkaniu w Gdańsku).
Gaja wykazuje cechy owczarka niemieckiego – jest dominująca w kontaktach z innymi psami, z nielicznymi bawi się, w większości przypadków jeży się i jest konfliktowa. Miała okazję pobyć na ogrodzonej działce – pilnuje wtedy swojego terenu, jest czujna, szczekaniem komunikuje obecność innych ludzi i zwierząt “za płotem”.
Żywiołowo wita domowników skacząc na nich, jest to trudne do oduczenia. W domu jest spokojna, leży lub chodzi za człowiekiem, ale nie jest to pies uwielbiający przytulanie czy zabawę – jest raczej stonowany. 
Naszym zdaniem Gaja potrzebuje doświadczonego, najlepiej z owczarkami niemieckimi właściciela domu, raczej bez innych zwierząt, optymalnie domu z ogrodem. Niestety nie możemy zapewnić jej takich warunków. W mieszkaniu męczy się, a na spacerach spotykając wiele psów ma za dużo bodźców i za rzadko możemy spuszczać ją ze smyczy.
Mamy nadzieję że przy zaangażowaniu i sercu właściwego człowieka oraz odpowiednich warunkach pies uszczęśliwi swojego nowego właściciela.
Dane kontaktowe:
e-mail: afaryz3000@gmail.com
tel. 696 152 471

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.