HERMES

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIES HERMES OK. 11 LAT 616004900210002 (250/17)
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: C-1

Szybka ściąga:
– pozytywny stosunek do ludzi
- nie lubi innych psów
- czuje się swobodnie w pomieszczeniach zamkniętych
- dobrze chodzi na smyczy

– uwielbia spacery


 

Dzień dobry, jestem Hermes, a do Schroniska trafiłem w  02.05.2017 roku. Byłem bardzo przestraszony, wychudzony i zaniedbany. Starość też dawała mi się we znaki… Dziś, kiedy się otworzyłem i dałem poznać, mogę powiedzieć o sobie znacznie więcej. I to pozytywnych rzeczy!

Na spacerach nie sprawiam problemu. Czasami pociągnę, jeśli coś mnie w trawie zainteresuje, czasami zaczaję się na innego psa, jednak jest to do opanowania przy uważnym Opiekunie. Pomimo wieku mam ochotę pokazywać innym psom swoją siłę i męskość.

W pomieszczeniach zamkniętych czuję się doskonale. Uwielbiam kontakt z ludźmi, kocham ich dotyk, pieszczoty. Zabiegi medyczne, pielęgnacyjne znoszę bardzo dobrze. Kaganiec znam, dobrze dobrany nie jest dla mnie problemem.

Nie jestem staruszkiem, jakiego sobie wyobrażasz widząc moją metrykę – mimo swojego wieku i problemów zdrowotnych (jaskra, gorzej widzę),wciąż jest we mnie energia i radość życia. Czekam na kogoś, kto da mi miłość, przyjaźń i Dom. Jeśli to czytasz i wiesz, że to o Tobie mowa – nie pozwól mi czekać, młodszy już nie będę!

Pozdrawiam, Hermes


Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą.

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.