III CHARYTATYWNY MARATON ZUMBA – AZS DLA PROMYKA (20.05.2017)

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI

PROMYKPo raz kolejny 20. 05 .2017 roku z inicjatywy części wolontariuszy schroniska odbędzie się impreza „III Maraton Zumba AZS dla Promyka” , już chyba na stałe wpisująca się w kalendarz imprez charytatywnych na rzecz zwierząt z gdańskiego Schroniska „Promyk”.

Na kanwie poprzednich edycji, z których każda spotykała się z coraz większym zainteresowaniem i zwiększającą się liczbą uczestników, tym razem jej organizatorzy postanowili zaapelować do wszystkich uczestników o przynoszenie karmy specjalistycznej dla zwierząt przebywających w schronisku i wymagających szczególnej troski.
Są to karmy typu: Hepatic – dla psów z problemami wątrobowymi, trzustki, Hipoalergic – dla zwierząt alergicznych. Im większa ilość dostarczonej tego typu karmy tym większa radość i organizatorów i lepszy standard życia tych w/w zwierzaków.

W zamian, uczestnicy mają gwarantowaną olbrzymią dawkę endorfin, wspaniałą atmosferę i 3 godziny szalonej sportowej zabawy jaką jest Zumba. Dodatkowo planowana jest loteria fantowa, z której całkowity dochód będzie przeznaczony również na potrzeby zwierzaków! Hasłem przewodnim imprezy jest : „Przyjdźcie potańczyć z nami i wspomóżcie PROMYK Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Gdańsk! Pokażmy, że potrafimy mądrze pomagać!”

„Biletem” wstępu na imprezę są: karma dla psów i kotów karma specjalistyczna (Royal Canin hepatic, Bosch, karmy dla psów z problemem wątroby, trzustki, dla alergików) koce obroże/smycze datki finansowe do puszek

Organizatorzy: AZS Gdańsk, wolontariusze, PROMYK Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Gdańsk, Z-Dance Ania Cegłowska

Instruktorzy prowadzący: Ania Cegłowska Ola Kloska Misia Mrozińska Małgorzata Gil

Sponsor imprezy: Klub Calypso Patronat: Przewodniczący Sejmiku Województwa Pomorskiego Jan Kleinszmidt

Patronat medialny: Dziennik Bałtycki Data imprezy: 20.05.2017 roku

Godzina rozpoczęcia imprezy: 18:00 – 21:00
Adres : Centrum Sportu Akademickiego PG
Al. Zwycięstwa 12, 80-219 Gdańsk

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.