IV ZLOT RODZIN ADOPCYJNYCH – “BO RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA.” (04-06-2016)

Napisany przez identek . W dziale AKTUALNOŚCI

zlot

Wasze szczęście! Wasz nieodłączny towarzysz rodziny i ukochany domownik. Patrzycie na niego i wiecie, że tak musiało być. Kiedyś tam pojechaliście do schroniska z myślą o przygarnięciu jakieś porzuconej, niechcianej psiej czy kociej sieroty. Było Wam trudno podjąć decyzję! Chodziliście od kojca do kojca patrząc w te smutne ślepia. Aż w końcu to właśnie jego spojrzenie przykuło Wasz wzrok. Przy nim serca zabiły Wam żywiej. Jeszcze tylko spacer zapoznawczy, „rozmowa” z przyszłym pupilem i decyzja zapada. Jedziesz z nami do domu! A potem zaczyna się Wasze wspólne życie i chociaż bywa różnie, to w ogólnym rozrachunku zawsze na plus. I często zastanawiacie się jak mogło go z Wami nie być. Kto jak nie on zawsze będzie dla Was wsparciem? Bezinteresowny, cierpliwie wysłuchujący Waszych problemów związanych z życiem codziennym. Opiekun Waszych latorośli, najwierniejszy towarzysz kiedy jesteście samotni. On, który kiedyś z różnych powodów znalazł się na zakręcie życia i trafił do schroniska dla bezdomnych zwierząt, dzisiaj przywrócony normalnemu życiu dzięki Wam! Szczęśliwy pies, czy kot. I przysyłacie nam zdjęcia z nowych domów. I to jest fantastyczne! To daje nadzieję, że w tym nie najlepszym świecie, gdzie za rozwojem technologicznym niekoniecznie nadąża rozwój duchowy jest jeszcze masa dobrych, wrażliwych ludzi, którzy potrafią się wczuć w rolę tych zwierzaków wyrzuconych na margines życia. I działających! Działających najskuteczniej, bo dających im nowe, spokojne, pełne ciepła i miłości przystanie. Z każdym rokiem pojawicie się coraz liczniej, a impreza ta wpisała się już chyba na stałe w kalendarz wydarzeń organizowanych przez nasze schronisko i dlatego zorganizowaliśmy już IV zlot pod tym samym tytułem i w tym samym miejscu, licząc na to, że tym razem pojawi się Was jeszcze więcej.

W programie min.:

 
 – pokazy psich zawodów flyball (grupa „Fractal Flyball Team”),
 – pokazy gimnastyki artystycznej (dzieci z „Centrum Gimnastyki              Artystycznej” przy Projektorni GAK w Gdańsku),
 - pokazy edukacyjne z psami dla dzieci („Good Team”),
 – pokazy tańca Zumba
 – koncert zespołu „Detko Band Orchestra”,
 - pokazy wschodnich sztuk walki (grupa „KS Taekwon Kolbudy I.T.F”),
 – Fundacja „Boksery w Potrzebie” (o rasie i fundacji),
– pokazy tańca Zumba,
 - pokazy psich zawodów flyball (grupa „Fractal Flyball Team”), 
– koncert zespołu „Detko Band Orchestra”,
 
Gościć także będą:
Wolontariusze Schroniska,
Straż Miejska,
„Warsztaty Terapii Zajęciowej”
„Gorat” (pokazy ratownictwa medycznego ludzi i zwierząt (fantom psa),
„Art Show” (gry, zabawy, konkursy, pokazy dla dzieci),
„Franciszkański Ruch Ekologiczny, Charytatywny i Historyczny”,
członkowie grupy motocyklowej „Wild Dogs” !!!.
Podczas imprezy będzie także możliwość bezpłatnego elektronicznego oznakowania psiaka.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE 04-06-2016 roku do PARKU REAGANA!
Więcej informacji pod nr tel. :
58/522-37-80
58/522-37-27
58/340-38-20

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.