KARUSIA

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOTKA KARUSIA OK. 3,5 ROKU
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BIURO

Krótka ściąga:

-         pełna życia

-         ładnie chodzi na szelkach

-         bardzo przyjazna


 

Cześć, mam na imię Karusia. Mogłabym Wam tu dużo o sobie opowiadać, a i tak wszystko sprowadziłoby się do jednego stwierdzenia: jestem cudna! O urodzie to nawet nie wspomnę, bo wszystko widać na zdjęciach. Ale usposobienie, ale charakter – to jest dopiero coś! Tak niezwykle kontaktowa! Tak przyjacielska! Rozmruczana tak, że aż całe moje drobne ciałko wibruje z tej radości. Do tego urocza gaduła – tylko podejdź do mnie, tylko zawołaj: “Karusiu, Karusiu”, to zaraz Ci odpowiem szeregiem dyskretnych ale dźwięcznych treli!

Nic dziwnego, że jestem tu ulubienicą i budzę sam zachwyt i przyjazne uczucia. Aż się dziwią tu w biurze, że ja jeszcze do domu nie poszłam. Bo jak to: na szelkach pięknie chodzę, czyściutka jestem i schludna, na rączkach grzecznie siedzę, ludzi przez kraty zaczepiam, łapki wyciągam. To jak mnie nie kochać, nie hołubić? Nic, tylko przyjechać po mnie i kochać już do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Jestem tak ufną i nastawioną na człowieka kotką, że wymarzone miejsce dla mnie to tylko dom, z ulubionym fotelem, przestrzenią do harców i zabaw oraz z miseczka pełną mięsnych smakołyków. Za taki dom to ja się odwdzięczę, że hej!

Pozdrawiam, Karusia.


 

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.