KASTOR

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIESEK KASTOR OK. 13 LAT 616093901349114 (95/22)

WIELKOŚĆ: ŚREDNI

SZCZEPIENIA: TAK

KASTRACJA: TAK

BOKS: A-6


SZYBKA ŚCIAGA:

– mocno w typie boksera: wizualnie i charakterologicznie 
– kocha zabawy szarpakiem
– świetny w zabawach węchowych


Cześć i czołem wszystkim psiolubom! 

„Och, Kastor!” – zapewne tak wzdychalibyście na mój widok, gdybyście mnie lepiej poznali. Nie sposób przejść koło mojego boksu obojętnie. Domagam się zainteresowania i nie lubię być ignorowany. Ja po prostu bardzo tęsknię za towarzystwem człowieka i pieszczotami. 

Plotkują tu w Schronisku, że ze mnie straszny łakomczuch, mój duży nos nie przegapi żadnego smaczka w saszetce czy okruszka w kieszeni. Nie przechytrzysz mnie, oj nie! 

Mówią też, że choć w papierach lat przybywa, to Kastor wciąż szczeniaka zgrywa. Może mają trochę racji. Uwielbiam zabawy, wywalać brzuch do góry, tarzać się na trawce i moczyć łapki w wodzie. Czasem w ferworze tych wygłupów, za bardzo się nakręcam i trzeba mnie zastopować. 

Swoich wad się nie wstydzę, więc uczciwie Wam powiem, że bywam czasem natarczywy i zbyt zaczepny. Szarpak jest dla mnie doskonałą formą rozładowania emocji. 

Na smyczy chodzę elegancko, niejeden psi kumpel może mi pozazdrościć tej umiejętności. Zachowuję również czystość w pomieszczeniach i dbam o swoje posłanie. 

No, w zasadzie pies idealny, a chyba takiego właśnie szukasz?

Pozdrawiam,
Kastor


Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.