KEFIR

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOCUR KEFIR OK. 2 LATA
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BIURO
 
 
“Dzień dobry Wszystkim, jestem Kefir! Już mi te papużki, co w biurze mieszkają, naćwierkały, ze ho, ho, stary, być białym kotem, to jak los na loterii wygrać! Ludzie kochają białe koty! Biały kot to jak biały kruk prawie, jak inkluzja w bursztynie, no rzadkość godna pożądania! A już tym bardziej, jak się jest młodym, niespełna 2-letnim kocurkiem, do tego miłym, radosnym, przyjaznym i ciekawskim, to już w ogóle.Fakt, jestem piękny i przyciągam spojrzenia, jestem tego świadom. Mam dużo energii, potrzebuję sporo ruchu i człowieka, który znajdzie czas na zabawę ze mną (nawiasem mówiąc, kocham  kocimiętkę, a myszką wykonaną z tej niezwykle atrakcyjnej substancji mogłem się bawić do upojenia). Jestem ciekawski, nowe pomieszczenia zwiedzam i od razu obwąchuję, nie wykazuję lęku. Lubię być brany na ręce, ale najpierw wolałbym mieć możliwość wybawienia się, bo inaczej mogę być lekko zirytowany. Pamiętaj – jestem młodym, żywiołowym kotem i potrzebuję zabawy i rozrywki. Nie jestem kandydatem na atrakcyjną, nieruchomą,  białą ozdobę Twojej kanapy, to nie dla mnie.

Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że choć piękny i przyjazny, to mam pewne problemy zdrowotne. Najlepiej Ci o nich opowie Pani Doktor, ja wiem tylko,  że miewam problemy ze skórą. Jeśli zdecydujesz się mnie przygarnąć, weź pod uwagę, że najpewniej będę potrzebował stałej i systematycznej kontroli lekarskiej, przynajmniej przez jakiś czas. To tak wiesz, w kontekście “bezproblemowej poduszki” na fotel czy kanapę. Na wszelki wypadek mówię, że tak nie jest, i liczę, ze zrozumiesz, i że zadbasz o mnie jak należy. Bo, że przyjedziesz tu, i to już niedługo, to w ogóle nie wątpię! I czekam na Ciebie, każdego dnia!” Pozdrawiam, Kefir.

Adopcja po konsultacji z lekarzem weterynarii schroniska

(opis przygotowany przez wolontariat schroniska)

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.