KLEKS

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOCUR KLEKS OK. 6 LAT
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BIURO

Krótka ściąga:

 - nieśmiały w pierwszym kontakcie

 - uwielbia się wspinać

 - testy: FIV i  FELV negatywny


Cześć i czołem, to ja – Kleks. Trafiłem tu w grudniu zeszłego roku, wraz z grupą moich innych kocich pobratymców. Osoba, która się nami zajmowała nie mogła juz dłużej sprawować nad nami opieki, więc co było robić, przywieziono mnie tutaj…

 W biurowej klatce nie czuję się komfortowo. Kulę się w kącie i spoglądam na ludzi z pewną rezerwą i obawą. To nie są warunki, do jakich przywykłem. Dopiero poza klatką pokazuję pełnię mojej kociej natury. Jestem ciekawski, chętnie współpracuję z człowiekiem, nie mam problemu z przytulaniem czy przesiadywaniem na ludzkich kolanach. I ważna rzecz – jeśli istnieje cos takiego jak reinkarnacja, to ja jestem pewny na bank, że w poprzednim życiu musiałem być alpinistą! No bo jak wytłumaczyć moje intensywne ciągoty do wspinania? Jestem zdecydowanie wysokopienny, podczas sesji wskoczyłem na ramę tła, aż pod sufit i tak sobie tam elegancko balansowałem, podziwiając świat z wysoka. Od razu Was o tym uprzedzam – jeśli chcesz mnie adoptować, weź to koniecznie pod uwagę! Wysoki drapak i dostępne dla mnie półki będą dla mnie istotnym wyposażeniem Twojego mieszkania.

 Jestem facetem troszkę wycofanym, ale z dużą potrzebą bycia blisko człowieka. W nowym domu, obdarzony troską i miłością na pewno rozkwitnę. Jestem przyzwyczajony do przebywania z innymi kotami, więc z dobrze wychowanymi i uprzejmymi mruczkami powinienem się raczej dogadać. Na razie to ze mnie trochę taka skromna myszka, ale jeśli poczuję sie bezpiecznie i komfortowo, to myślę, że będzie ze mnie jeszcze wspaniała, pewna siebie czarna pantera. Ogromnie polecam się szczególnie miłośnikom czarnych kotów – choć nie tylko!

 Pozdrawiam, Wasz Kleks


 

OPIS PRZYGOTOWANY PRZEZ WOLONTARIAT SCHRONISKA

 

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.