KRECIK

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIES KRECIK OK. 10 LAT 616093900209583 (166/18)
WIELKOŚĆ: MAŁY
SZCZEPIENIA: TAK
WETERYNARIA

Szybka ściąga:
– energiczny
– kontaktowy i czuły
– dobrze chodzi na smyczy
– dogaduje się z innymi psami, choć to on musi rządzić
– jest łasuchem
– nie niszczy w pomieszczeniach i jest czysty, ale ogród chętnie przekopie


 

Cześć, jestem Krecik! Spytasz – rudy krecik? A tak! Bo ja to taką niesamowitością jestem właśnie jak rudy krecik! Bo ja niby swoje lata już mam, a wcale tego po mnie nie widać! Jakby czas o mnie zapomniał. Cud natury!

Energii mam za pięciu staruszków plus jednego szczeniaka. Kocham, kocham, kocham piłeczki! (choć mówią, że powinienem z tym hobby uważać ze względu na problemy z biodrem – porozmawiasz o tym z naszą Panią Doktor).

Innym moim zainteresowaniem są całusy i przytulasy, a w egzekwowaniu ich jestem mistrzem. Kiedy chcę buziaka – stanę na dwóch łapkach, aby Cię dosięgnąć; kiedy chcę głasków – wepchnę głowę między Twoje kolana; kiedy potrzebuję drapania – wymownie naprę na Ciebie tyłkiem. A oprzeć mi się jest ciężko!

Z takich codziennych rzeczy, to warto wspomnieć o tym, że na smyczy chodzę idealnie, że nie niszczę swojego posłanka i zachowuję czystość w pomieszczeniu, gdzie sypiam. Dobrze też dogaduję się z psimi kumplami, choć potrafię pokazać, kto w stadzie rządzi (bo rządzę ja).

Do moich zalet należy również szczerość, więc na koniec wywodu przyznam, że to moje imię to też drugie dno ma. Otóż kolejnym moim hobby jest kopanie dołków, dziur i wszelakich okopów. Także jeśli chciałbyś, aby Twój ogród pozostał nienaruszony… to raczej się nie dogadamy.

I oto już cały ja. Szukam rodziny, która podziela moje zainteresowania (ale dołków nie musimy razem kopać) i która czasem za mnie pomyśli, że w pewnym wieku, to jednak za dużo piłeczek może zaszkodzić.

Pozdrawiam,
Krecik


 

Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Wszelkie informacje przedstawione w opisie wynikają z obserwacji zwierzęcia na terenie schroniska. Warunki domowe i praca ze zwierzęciem mogą wpłynąć na zmiany zachowania po adopcji. Adoptując z „Promyka” masz prawo do jednorazowej darmowej konsultacji behawioralnej ze specjalistą.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.