GWIAZDKA

Napisany przez identek . W dziale KOTY GALERIA

KOTKA GWIAZDKA OK. 9 LAT
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BIURO

Krótka ściąga:
 - dorodna kotka o zrównoważonym usposobieniu
 - bardzo łagodna
 - bez problemu daje się brać na ręce
 - testy FIV i FELV: negatywne

 

Dzień dobry, mam na imię Gwiazdka i to w tej chwili jedyne, co mi pozostało po dawnym życiu.

Przebywam w schronisku od sierpnia. Moja dotychczasowa opiekunka nie mogła się już mną zajmować i tak niestety trafiłam tutaj. Nie powiem, kawał dorodnego (i ciężkiego!) futra ze mnie, dużo mam ciałka do noszenia i kochania.
Poza tym skromna i niewymagająca dziewczyna ze mnie. Co prawda moja dawna opiekunka mówiła, że podobno nie przepadam za dziećmi, ale tu w schronisku dałam się poznać raczej jako ufna, delikatna i pełna wdzięku kotka, więc nie wykluczam, że dla rozsądnej, empatycznej młodej osoby mogłabym być fajną, codzienną towarzyszką.
Bardzo uprzejmie poproszę o takich ludzkich przyjaciół, żeby tu przyszli i zaopiekowali się mną. Takich, co to łapa w łapę ze mną będą szli przez życie. Jestem dobrze wychowaną, życzliwą światu kocią osobą. Bardzo proszę, by ktoś to zauważył i docenił! Odwdzięczę się czułym mruczeniem i ogrzeję kolana swoim niemałym kocim puchatym tyłkiem. Tylko wpadnij mnie poznać. Bardzo niecierpliwie na to czekam.
Pozdrawiam, Gwiazdka
 
Opis przygotowany przez wolontariat schroniska

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.