ŁAPA

Napisany przez identek . W dziale Galeria

PIES „ŁAPA” OK. 3 LATA 616093900052703
WIELKOŚĆ: SREDNI
SZCZEPIENIA: TAK
KASTRACJA: TAK
BOKS: A -18
 
“Dzień dobry, nazywam się Łapa!Piękne imię, nieprawdaż? Silne, mocne, męskie – i takiż oto jestem. Jestem przekonany, że to moje wewnętrzne piękno, spokój i hart ducha przywiodło mojej Opiekunce na myśl to imię. Uważasz, że nie? Że to moja chora łapka? Nie zgodzę się z Tobą, moja łapka nie ma tu nic do rzeczy! Moja łapka tylko Tobie wydaje się czymś wartym odnotowania – dla mnie jest normalną częścią życia.

W schronisku otworzyłem się tak na maksa dopiero przed kilkoma osobami i tym osobom udowodniłem, że te wyszczerzone ząbki na początkach znajomości to tylko taka poza, że jak już poznam zamiary ludzkiego przyjaciela, to staję się otwarty, towarzyski, bardzo przytulasty i posłuszny. W gruncie rzeczy bardzo sobie cenię kontakt z człowiekiem, muszę tylko mieć chwilę na zapoznanie się z nową osobą.

Miałem okazję poznać zasady życia z człowiekiem, dlatego też dobrze odnajduję się w pomieszczeniach zamkniętych, gdzie potrafię zachować czystość i porządek. Pomimo tego, że energiczny ze mnie chłopak, to tajniki korzystania ze smyczy nie są mi obce i nie ciągnę wcale a wcale!

Mój stosunek do innych psów bywa różny. Nie zawsze czuję się pewnie i wtedy to się wyszczerzę, ale przy rozsądnym przewodniku, dla którego język mowy ciała psa nie jest sanskrytem, mam szansę nawiązać psie przyjaźnie. Nie skreślam kolegów, potrzebuję tylko jasnych wskazówek i poczucia wsparcia.

Taki oto jestem cały ja. Może nie wzbudzę zachwytu w pozerach, ale zapewniam Cię, że osobowość mam jak najbardziej pokazową. Jestem ciepły, przyjacielski i silny, inteligentny i czuły. A moja łapka? No jest jaka jest. Nie przeszkadza mi w codziennym życiu, choć kozicą górską nie będę nigdy. Istnieje za to multum innych aktywności, które możemy razem wypróbować! Wystarczy, że dostrzeżesz jak wspaniały jestem w środku, a o łapce porozmawiasz z naszą Panią Doktor.

Wpadnij więc mnie poznać!” Pozdrawiam, Łapa.

(opis przygotowany przez wolontariat schroniska)

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.