LITERATURA

LITERATURA O PSACH I KOTACH

Wszystkim Państwu niezależnie od tego czy adoptujecie psa ze schroniska, czy też z hodowli polecamy tytuły książek zamieszczone poniżej. Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie.


Bogusław Górny, Zofia Mrzewińska- Książka traktuje o wychowaniu psa bez używania środków przymusu.Napisana w sposób przystępny i zrozumiały nawet dla laika.


Mrzewińska Zofia – O tym jak pies postrzega świat, jakiego psa wybrać, nauka zachowania czystości przez naszego pupila,używanie obroży, smyczy, kagańca.Zwięzły poradnik dla początkujących.


Klaudia Ludwig-Praktyczny poradnik dla tych, którzy chcą lub muszą zabrac swojego pupila na wakacyjny wypoczynek.


Heidi Rogner-Książka omawia problem złego wychowywania psów i jak temu zapobiegać.


McGovern Brian – Książeczka dla tych, którzy chcieliby wiedzieć jak wychować psa rodzinnego.


Edney Andrew – Jest to lektura pomocnicza dla tych, którzy psa już posiadają bądź zamierzają go nabyć. Jakiego psa kupić,czym go karmić,jak się nim opiekować w trakcie choroby i na starość itp.


Eter Teichmann – Pozycja skierowana bardziej do młodych czytelników. traktuje o historii psów, pochodzeniu psich ras i ich pracy jako psów pościgowych, myśliwskich, pasterskich, policyjnych, przewodników niewidomych, a także o roli, jaką spełnia pies domowy.


Spadafori Gina – Znakomity przewodnik z pomocą, którego bezbłędnie wybierzesz, kupisz, lub adoptujesz psa, który najlepiej do Ciebie pasuje.


Collin Tennat – Bogato ilustrowany poradnik nauki wychowania swojego domowego pupila.Ludwig Claudia – W tej książce czytelnik znajdzie wiele informacji na temat tego na jakie elementy zwrócić szczególnie uwagę by stworzyć psom z bagażem doświadczeń spokojny azyl w swoim domu.

Napełnij miskę

Możesz wpłacić dowolną kwotę lub wesprzeć nas w inny sposób

Strefa dzieci

Zapraszamy do zabawy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.